O nas

MartaMarta – jest tajemnicza- chce być zagadką, która zacznie frapować wielu naukowców. Cechuje ją empatia, wyrozumiałość i tolerancja. Jest optymistycznie nastawiona do ludzi i świata, co czasami wpędza ją w kłopoty. Jednakże szybko wychodzi z opresji. Potrafi patrzeć na siebie z boku i wyciągać trafne wnioski. Na Naszym blogu zajmuje się wszystkim i niczym, pomaga mężczyznom zrozumieć kobiety i radzi jak prawidłowo reagować na zachowania płci pięknej. Poza tym uwielbia francuskie filmy i dobre wino.

227572_101746096583689_5671505_n

Klaudia – wmawiała sobie, że nigdy nie zrobi kursu prawa jazdy, choć teraz miną trzy lata, odkąd je posiada -  dziwaczne postanowienie, ale nie żałuje, że je złamała, bo teraz może poczuć się czasami niezależna
i wyzwolona. Zawsze mówiła, że nie musi kochać gotować, bo znajdzie sobie bogatego męża, który zatrudni dla niej gosposie. Nadal trwają poszukiwania odpowiedniego męża i ojca, bo marzy o szóstce dzieciaków, ale gdzie znajdzie się taki ”frajer”, który zgodzi się na to wszystko?… Na inżynierii bezpieczeństwa znalazła się przypadkowo, chociaż co do pracy, wolałaby taką, by nie musieć wstawać na 6 rano, tylko byleby mieć możliwość wyspania się.

521556_401143123264965_865575298_nWeronika - jestem zdecydowana, pracowita, nieco stanowcza i zazdrosna jak każda szefowa, ale potrafię być czuła i przepełniona miłością- jestem już zajęta :D . Posiadam skłonność do zamykania się w sobie i nie zawsze ujawniam to co myślę i czuje. Cechuje mnie pewność siebie i doza zdecydowania. Jestem zaradna jak każda ”Matka Polka” i godna najwyższego zaufania, trzeba mnie tylko bliżej poznać. Posiadam duże doświadczenie życiowe pomimo swojego młodego wieku, toteż chętnie służę innym radą, w szczególności rówieśnikom i młodszym kolegom/koleżankom. Tryskam optymizmem
i nigdy się nie poddaję nawet gdy sytuacja wydaje się beznadziejna. Potrafię cieszyć się życiem i czerpać radość z każdej choćby najdrobniejszej chwili. Stąpam twardo po ziemi, ale w połączeniu z nadmiernie pobudliwymi reakcjami daje mieszankę wybuchową więc uważajcie!!. Bardzo lubię słuchać muzyki i tworzyć specyficzne połączenia smakowe.

285755_507662692609607_1720866183_n

Kluseczka – Chodząca bomba, biada tym, którzy odważą się ją rozzłościć! Jest bezpośrednia, co w dzisiejszym świecie jest cenne w obliczu zakłamanego społeczeństwa. Twardo stawia na swoim, nie toleruje sprzeciwu. Jest bardzo kolorowa czasem ma włosy jak banan, a czasem przypomina marchewkę. Wszystko poświęca swojej pasji jaką jest moda. Uwielbia centra handlowe, potrafi w nich spędzać cały dzień zaliczając po kolei wszystkie sklepy. Jest na bieżąco z obecnymi trendami panującymi w świecie mody. Jej największym sprzymierzeńcem jest lenistwo, które ubóstwia. Wydaje więcej niż zarabia. Nie uznaje tradycyjnego podziału ról w rodzinie. Lubi gotować, ale nie koniecznie potrafi ;) degustując łyche i zimne kasztelany.

fochblack

Paweł – wysoki ciemnowłosy,  nieśmiały kawaler o pełnym uzębieniu. Latem lekko piegowaty, zaś zimą chropowaty. W dzieciństwie uwielbiał bawić się klockami lego, lecz żadna jego konstrukcja nie przetrwała dłużej niż moment zbudowania. Cechuje go uroda ”europejczyka” z wyższej półki, ale to za sprawą krawatu, marynarki i niewyprasowanej koszuli. Ma duży dystans do siebie, dlatego nie widzi w sobie żadnych negatywnych cech. Ma tendencje do bycia dyspozycyjnym, wręcz nudnym i flegmatycznym niezależnie od otaczającej sytuacji – można powiedzieć ”prawdziwy balast grupy”. Empatia, cierpliwość czy kongruencja są mu obce jak wprowadzenie waluty europejskiej w Polsce. Stara się zawsze podchodzić do problemu na chłodno, otwierając swoją paszcze przy pierwszej możliwej niezgodności. Jest pomysłowy i kreatywny, nieraz aż za bardzo, czym narusza granicę między geniuszem a idiotą. Ma dusze romantyka, która nie ma okazji by się uzewnętrznić, ale gdy trzeba potrafi być zimny jak kaloryfer na Syberii. A! bym zapomniał… Funkcjonuję wśród pięknych kobiet, które czasami są podatne na wpływy konkurencji, na domiar złego sam mam słabość do urody przedstawicielki tejże konkurencji. W przeciwieństwie do większości osobników płci męskiej, potrafię rozmawiać z kobietami, aczkolwiek płeć piękna nigdy nie wpłynęła i nie wpłynie na moje poglądy na temat pozycji kobiety w tradycyjnym modelu rodziny. Lubię przebywać wśród osób, która są aż tak ciche, że potrafią zabić swoją asertywnością. Mam bzika na punkcie siatkówki oraz szybkich i dużych samochodów dlatego użytkuje czerwone ”ferrari” ze stajni Skody.

295001_366903636697086_1250908831_n

Moje imię – Michał. Przepłakałem połowę swojego dzieciństwa kopiąc
w piłkę i wybijając przypadkowo szyby sąsiadów. Postanowień życiowych jak do tej pory brak, przynajmniej tych głębszych; chociaż praca dobrze płatna i nie męcząca, nie byłaby czymś złym :D . Z małej beksy wyrósł całkiem potężny ”chłop”, co wiąże się z zainteresowaniami i aktywnością fizyczną – siłownia i siatkówka. Zauważam w sobie łatwość do adaptacji w nowym, nieznanym mi dotąd środowisku. O co więcej zapytacie? Oczywiście podstawowym sensem życia jest jedzenie, więc i dobrą kuchnią nie gardzę, a szczególnie innowacyjnością w przygotowaniu mniej lub bardziej wykwintnych posiłków. W końcu dobry tost też czasami cieszy mordkę :)

STALINTomasz – Kim jest Tomasz? Dużo by o nim mówić – zdjęcie mówi samo za siebie! No, może nie do końca… ;) Jest bardzo charakterystycznym studentem. Ma w zwyczaju nosić się na biało-czarno. Ubiorem przypomina znak yin-yang! Na lewym przedramieniu obowiązkowo zegarek. Jak widać na zdjęciu również w rzeczywistości posiada charakterystyczne wąsy. Trudno dopatrzeć się w nim jakiś pozytywnych cech. Gdy poznamy go bliżej i nas zaakceptuje, to dopiero wtedy możemy ujrzeć jego „wnętrze”, choć i tak odczuwa się wrażenie, że mówi tylko to, co uzna, że możemy wiedzieć – więc nadal pozostaje zagadką, choć już mniejszą! Ciężko z nim współpracować. Ma zawsze swoje zdanie i jeśli wie, że ma rację, to nie da się przekonać! Nie chce i nie lubi pracować w grupie (to działa w dwie strony) – cechuje go silny indywidualizm. Zawsze kalkuluje wszystko „na zimno”. Gdy nie pozna się go „blisko”, to można odnieść wrażenie, że nie posiada żadnych uczuć. Najczęściej chamski, nieufny, ordynarny, cyniczny do granic możliwości – chodzący czekista! Lubi samotność, bo uważa, że większość ludzi (których uważa z resztą słusznie za idiotów) nie jest mu w stanie niczym zaimponować, nie mają nic sensownego do zaoferowania. Jego zainteresowaniami są: geopolityka, ekonomia, sport, dziedziny humanistyczne: (historia, literatura piękna) oraz geografia.