Mądra dziewczyna czy głupia dziewczyna – którą wybrać?

stupidZacznijmy od tego, że jestem umiarkowanym antyfeministą! Czy istnieją mądre kobiety? Istnieją! Ale ile ich jest? 15 na 100 kobiet jest mądra. Przeciętne jest 70 na 100 kobiet. Te pozostałe 15 na 100 – tu nie ma o czym mówić! Dno i wodorosty! W zasięgu mężczyzny jest od 0,1 do 5 na 100 kobiet. Ale z której grupy, tego nie jestem w stanie powiedzieć! Zasada złotego środka jest tu najlepsza! Zbyt głupia może być na początku słodka, ale to z czasem zaczyna ciążyć! Nie zrobi niczego, zawsze musimy mieć nad nią kontrolę, bo może coś zniszczyć, popsuć. Duże dziecko – chcecie taką? Nie dość, że głupia to pewnie jeszcze będzie uparta! Jest ona przekonana, że wie lepiej! Zbyt mądra to dla Ciebie zagrożenie.

Mądra nie lubi rozmów o niczym. Czyli trzeba mieć gadane, mieć wiedzę. Jest mądra no to pewnie i cwana i wyrachowana! Może nami manipulować, bo jest mądra. Nawiasem mówiąc łatwo jej nie zdobędziemy, bo ona ma wysokie wymagania. Prawnik, lekarz, naukowiec – tym musisz być aby móc z nią w ogóle rozmawiać! Trzy w/w przykłady są oczywiście przerysowane! Ale jest coś na rzeczy. Tam gdzie głupia staje się mądrą to, to jest normalne, bo mamy coraz większy potencjał! Ale gdy jest odwrotnie? Kobiety lubią tzw. bad boys. Są dla nich atrakcyjni, potrafią z nią rozmawiać, są przystojni, ale nie są wierni. Dla nich kobieta to zwierzę! Dziś ta, jutro inna. Kobieta nie jest i nie będzie jedyną! Może mieć żonę, ale i stosy kochanek. Dlatego mądra staje się głupia, bo została wykorzystana. Myślała, że jest dla bad boy`a atrakcyjna, coś dla niego znaczy
a potraktowana jak szmata wybiera nieatrakcyjne ciepłe kluchy! Mniej atrakcyjny, nie tak reprezentacyjny, nudny, ale bardziej stały w uczuciach i kocha Cię szczerze. Bad boy lubi przygody a Ty masz być jedną z nich! Ciepłe kluchy nie są atrakcyjni toteż nie mają powodzenia u płci przeciwnej, a więc masz pewność, że Cię nie zostawi, bo nie będzie miał dla kogo. Bad boys to mężczyźni, którzy najczęściej mają różnego rodzaju charakteropatie, psychopatię, socjopatię, itp. Może być to m. in. kibol – dla niektórych zwany kibicem, więzień, przygłup bez mózgu, ale za to z pół metrowym bickiem. Tarzan jest lepszy, ale na krótką metę. Możesz się dowartościować jeśli w ogóle w ten sposób potrafisz. Mówiąc krótko im większy skur*ysyn, tym bardziej kobiety za nim szaleją! Powiedzcie mi Drogie Panie dlaczego tak jest? Ciepłe kluchy olewacie, a potem płaczecie, że Was wykorzystał. Dziwi mnie także powszechny widok: osiłek bez mózgu
i przyklejona do niego głupia blondynka. To nie jest stereotyp! Pomyślcie co oni spłodzą za dzieci! Meliniarze, którzy chodzą do Pomocy Społecznej a mogą pracować. Ich dzieci, wnuki i prawnuki – to Wy będziecie pracować na ich zasiłki! Czy można odmówić Hitlerowi rację, że nie wszyscy powinni mieć dzieci?

Zarówno mężczyźni i kobiety deklarują, że nie patrzą na wygląd, ale mimo wszystko na wygląd się patrzy! Wygląd nie jest najważniejszy, ale nasz partner/ka musi mimo wszystko jakoś wyglądać! Leonardo (cry) di Caprio czy Ferdynand Kiepski – wzorców kobiet nie znam. Drogie Panie: którego z panów wybierzecie? Chyba logiczne! Na Leonarda di Caprio nie macie Panie co liczyć, a na Ferdynanda Kiepskiego nawet nie spojrzycie, bo nie chcecie być służącymi. U pierwszego pana będąc nią nic byście nie powiedziały, a u drugiego już by Was to raziło! Czy kobiety wiedzą czego chcą? Wiedzą, ale są cwane a nie mądre! Mężczyzn też to dotyczy. Tytułowy bohater Świata według Kiepskich mógłby powiedzieć swojej żonie Halinie: ja się dobrze ożeniłem, a że ty źle trafiłaś…. Kto tu jest mądry a kto głupi? Odpowiedzcie sobie sami!