W obronie… Ludobójstwa!!!

2456[1]Ludobójstwo – zbrodnia przeciwko ludzkości, obejmująca celowe wyniszczanie całych lub części narodów, grup etnicznych, religijnych lub rasowych, zarówno poprzez fizyczne zabójstwa członków grupy, jak i wstrzymanie urodzin w obrębie grupy, przymusowe odbieranie dzieci czy stworzenie warunków życia obliczonych na fizyczne wyniszczenie…

Dla Waszej informacji, to tak, jak mówiłem: artykuły będą się ukazywały w dniach: 9 i 23 kwietnia oraz 7 maja, a potem się zobaczy. Dalsza kwestia jest taka, że jakby mnie wywalili z redakcji, a taka opcja jest realna i to coraz bardziej, bo za pisanie prawdy, można się narazić, to się nie zdziwcie jak już nic się nie będzie pojawiać! Ja mówię prawdę, a inni mówią, że ich obrażam, lżę – mówię wam jak jest, prosto w oczy! Zależeć od kogoś, to źle, szkoda w ogóle gadać, jak to jest od kogoś zależeć…

Najdłuższy artykuł w mej historii, ale na ten temat mam dużo do powiedzenia! ;) Warto przeczytać! 13 stron, ale naprawdę warto!!! ;) Choć mój naczelnik mówi, że da się o czytać, ale polubić rzecz niepodobna! :P

To dla osób „prawniczego” czyli żydowskiego pochodzenia jak Władimir Żyrynowski vel. Władimir Eidelsztein, definicja formalna ludobójstwa jest dobra, ale ja jestem urodzony praktyk i nie mam serca do teorii! Zwłaszcza sprzecznej z praktyką! I to czasem nawet jak…

Zawsze i wszędzie będę powtarzał, że ludobójstwo samo w sobie nie jest zbrodnią. Zbrodnią jest mordowanie niewłaściwych ludzi, z niewłaściwych powodów, niewłaściwymi metodami, a nie samo mordowanie. Wszystko jest relatywne, zależne od czegoś, kontekstu, działania. Wszystko, nie wszystko, ale są takie kwestie w których to samo działanie nie oznacza to samo! Wymowny przykład mojej koleżanki z roku, Oli, to kradzież – kilkuletnie dziecko w sklepie ukradnie batonik a więzień recydywista dokonuje kolejnej kradzieży z włamaniem, rozbójniczej – jedno i drugie to kradzież, ale inaczej przez wszystkich będzie oceniana. Dziecko według mnie ma kilka lat. A ona mówiąc dziecko miała na myśli, (bo dopytałem co znaczy dla niej „dziecko”) 15 letniego bachora! Dziecko… :D Rozwydrzony gnojek, a nie dziecko. I takie osoby jak Ola w demokracji mają wpływ na losy państwa – to się musi źle skończyć! :( A takich osób jak Ola jest więcej i mają duży wpływ na bieżące sprawy… Polskie społeczeństwo = banda imbecyli?

Kto stworzył termin „ludobójstwo”? Polski prawnik, Rafał Lemkin. Nie był on Polakiem, tylko Żydem mieszkającym w Polsce, potem wyjechał do USA. Ale wszędzie określa się go jako „polskiego prawnika”. Jego definicja ludobójstwa była stosowana w procesach norymberskich!

Wszystkim ludobójstwo kojarzy się jednoznacznie źle! Czy słusznie? Moim zdaniem jednoznacznie NIE!!! Przyjrzyjmy się wymownemu przykładowi zabójstwa dokonanego przez Sławomira Sikorę i jego wspólnika w biznesie. Na podstawie jego historii powstał film „Dług”. W marcu 1994 roku zabił wraz ze wspólnikiem nękających ich gangsterów. Czy to zabójstwo jest słuszne? Oczywiście! :) To nie było zabójstwo tylko usuwanie jak to mówił Janusz Korwin-Mikke „śmiecia ludzkiego”. I Sikora za zabójstwo takiego gówna dostał 25 lat! Został ułaskawiony, ale 10 lat w aresztach i więzieniach spędził!

To jest właśnie demokracja i prawa człowieka dla podludzi – Sławomir Sikora musiał siedzieć za podwójne zabójstwo podludzi & ludzkich śmieci – „untermensch” oder „völkerabfälle”!

Ludobójstwo jest złe wtedy, gdy jest źle rozumiane i źle przeprowadzone, ale nie jest złe samo w sobie! W filmie „Polowanie na Czerwony Październik” główny bohater, Marko Ramius dowódca Marynarki Wojennej ZSRR powiedział: „Mała rewolucja od czasu do czasu to dobra rzecz” – mała i od czasu do czasu. To zdanie już przed produkcją tego filmu mówili nie twardogłowi czyli radykałowie, o oni chcieli cały czas rewolucji, a to się dobrze nie kończy, czego mieliśmy okazję być świadkami. „O rewolucjo w permanencji, tyś mrzonką jest inteligencji, a cały ten twój krwawy przerób daje rezultat równy zeru” – zauważył swego czasu Janusz Szpotański. Ale już przed nim mówili w ZSRR, że nie permanentna, tylko rewolucje małe i od czasu do czasu – są korzystniejsze. Geneza ludobójstwa…

Ludobójstwo (ang. genocide), jest obecne od wieków i początków ludzkości. Naukowcy dowiedli, że już w czasach starożytnych dochodziło do takowych! W XIII wieku Mongołowie wymordowali 60 mln Chińczyków. Potem Krzyżacy lud Prusów (lud bałtycki spokrewniony z Litwinami i Łotyszami). Dalej ludobójstwa Murzynów w DR Konga dokonanego przez Belgów, Aborygenów w Australii, Ormian w Turcji, ludobójstwa w III Rzeszy i ZSRR. Morderstwa Polaków na dawnych Kresach Wschodnich, ludobójstwa w Ruandzie, byłej Jugosławii i Sudanie.

A współcześnie? Lemkina pomińmy, bo on tylko sformułował regułę! Lemkin był prawnikiem, a prawnikowi nie przyświeca żadna idea – jak ktoś myśli, że sprawiedliwości, to już poeci wypowiedzieli się trafnie o adwokatach. Ja wbrew pozorom tez mogę coś na ich temat powiedzieć i muszę się zgodzić z poetami! :D Julian Tuwim w 1931 roku pisał tak: „…Ci nigdy nie oszaleją. Świat się będzie już walił, wąż ognia równik oplecie i kontynenty zapali, a oni, ironiści, mędrkowie wykrętów chytrych, wyciągną z teczki paragraf i rozprostują na wytrych. I jak klaun na arenie, otworzą drzwi tekturowe, przejdą na drugą stronę i dumnie podniosą głowę. Voila!”. Adam Mickiewicz kontynuuje w balladzie „Pani Twardowska” :… Na patrona z trybunału co milczkiem wypróżniał rondel, zadzwonił kieską pomału. Z patrona robi się kondel.” Nic w tym podpunkcie nie mam do dodania. :P Miałem do czynienia z adwokatami, to wiem, że poeci mają w 100% rację! :P To są sprzedajne kur*y, po prostu kur*y, zwykłe tanie kur*y, które jak im zapłacicie, to będą bronić każdego, oskarżonego o wszystko co możliwe! Na mojej uczelni też jest wzorowy przykład osobnika (D. M.), który jest u nas wykładowcą… Przedmiotów prawnych!!! Ma własną kancelarię prawną i ten ch*j przyznał mi się w rozmowie bez żadnego zażenowania, że udało mu się w jednej ze spraw uniewinnić człowieka, który był winny, jeszcze mi bezczelne bydle dało wizytówkę – wykładowca akademicki prawa. Taki śmieć się do tego przyzna – uniewinnić winnego – Stalin jeszcze za życia to robił, to takie prawnicze kur*y go krytykowały a robią to samo co on! On też jak Mickiewicz i Tuwim krytykował adwokatów i nie tylko, tyle że bardziej dosadniej, co do adwokatów to miał rację „wszyscy są kurwa*i – bez wyjątku”! I dla wykładowców mamy mieć szacunek? Dla takich, którzy się tego domagają, a są tacy – nie miejcie, nie warto! Ale o tym będzie osobny artykuł, o naszych arbitrach elegancji!

O prawnikach nie będę pisał, bo to hałastra, która nos wysoko nosi której jak się „zadzwoni kieską pomału”, to będzie samego diabła bronić! Prawnik, bankier – lichwiarz, kupiec – nie chcę powtarzać za poetą, że pełnić te funkcje „… to potworność, to ohyda, to zbrodnia godna tylko Żyda”! :P Nie mniej jednak coś w tym jest! Kto przeważa w bankowości? Pożyczkach lichwiarskich? Żydzi. :P Nie jestem antysemitą tylko stwierdzam fakt! W USA dziennikarz powiedział zdanie: „”W USA właścicielami 75% mediów są Żydzi” – za to zdanie został określony przez Żydów jako antysemita, a to nie jest antysemickie zdanie tylko stwierdzające fakt – w USA właścicielami największych koncernów medialnych, telewizji, programów telewizyjnych są Żydzi!

Co to jest ludobójstwo, definicja, przykłady ludobójstw i ludobójstwa w historii – to możecie w Internecie znaleźć, więc na tym się nie skupię! Skupię się na tym, czego w Internecie nie znajdziecie! A tego, co najważniejsze nie znajdziecie! Nie znajdziecie, że ludobójstwo, jeśli jest ono dobrze przeprowadzone, to jest dobre!

Jak pisał w latach 20-tych XX wieku Oliver Wendell Holmes sterylizacja osób „gorszych” jest właściwszym rozwiązaniem, niż „czekanie aż potomstwo degeneratów zostanie skazane na śmierć za przestępstwo, umrze z głodu lub przez swoją głupotę”. Do eutanazji osób „nieprzydatnych” społecznie wzywał George Bernard Shaw. Jego zdaniem powinno się takim ludziom kazać „uzasadnić swoje istnienie”, mówiąc: „Na pewno każdy z was zna co najmniej kilku ludzi z których nie ma żadnego pożytku. Przysparzają wyłącznie kłopotów. Trzeba kogoś takiego posadzić i zażądać: drogi panie, proszę uzasadnić sens swojego istnienia. Jeśli pan tego nie zrobi, bo nie przykłada się pan do pracy, nie produkuje tyle ile konsumuje, a lepiej więcej społeczeństwo nie będzie utrzymywało pana przy życiu , bo pańskie życie nie przynosi nam żadnej korzyści i zapewne panu tak samo. Społeczeństwo powinno im zafundować odejście ze świata, żeby nie blokowali możliwości rozwoju zdrowym jednostkom. Apeluje do chemików, by odkryli humanitarny gaz, który będzie zabijał natychmiast i bezboleśnie. Jak najbardziej zabójczy, ale humanitarny, nie okrutny”. Czyż George Bernard Shaw nie miał racji? Oczywiście, że ją miał i ma po dziś dzień!!! :)

Ale właściwie teoria ludobójstwa zaczyna się w XIX wieku, kiedy to Karol Marks wraz z Fryderykiem Engelsem skupił się na usystematyzowaniu systemu komunistycznego. Fryderyk Engels stworzył termin „völkerabfälle” oznaczającą w dosłownym tłumaczeniu na język polski „ludzkie śmiecie”. Engels to komunista. A Janusz Korwin-Mikke nienawidzi socjalistów, a sam nawiązuje do ich ideologii! :D Hitler nie lubił Żydów a sam był Żyd, z resztą jak połowa Gestapo! :D Takich idiotyzmów jest więcej. Podam przykłady: zabicie völkerabfälle’a, Dawida Dziedzica w maju 2015 roku – kibola Concordii Knurów podczas meczu z Ruchem Radzionków. Mikke przyjechał do Knurowa i krytykował policję, że jest winna śmierci tego kibola. A co mówił przedtem Ozjasz Goldberg czyli Janusz Korwin-Mikke? Do bandytów trzeba strzelać! Sam sobie zaprzecza. Trzeba znieść demokrację, bo demokracja jest durna, bo większość jest głupia = prawda!!! A on co? Jedzie do Knurowa i kiboli, meneli, patologię i innych ćwierćinteligentów (a czasem nawet mniej) prosi o poparcie (pośrednio). U idiotów zabiegać o głosy? Przecież mówił słusznie, że najmądrzejsi ludzie w każdym narodzie, grupie etnicznej to jest 15%! I tyle jakby dostał, to by się cieszył. I to go dyskwalifikuje jako wiarygodnego polityka! Wystarczył taki mały incydent, żeby jego fałszywość i dwulicowość wyszła na wierzch. Sam sobie zaprzecza! Widać, że ewentualnie gdyby doszedłby do władzy nic by nie zrobił i nic nie zmienił! Strzelałby do bandytów, tak jasne… Poza tym kolonializm był dobry – Europa panowała nad światem. Rządzący Rosją carowie i potem bolszewicy oraz pruscy a potem niemieccy kanclerze też tak myśleli – Polacy nie mogą sobą sami rządzić, musza mieć naszą „łaskawą” protekcję! Kali ukraść dobrze, ale Kalemu źle. Europa kolonizowała (m. in. Niemcy w Namibii) – dobrze, ale jak Niemcy Polskę to już dla Goldberga źle. Były wiersze o adwokatach – Goldberg też „mędrzec wykrętów chytrych wyciągnie z teczki paragraf i rozprostuje na wytrych”. Jeszcze jakąś farbowaną syryjską chrześcijankę do swej partii przyjął – odpowiada mu pod względem pijar’owym. Polityk… Ona chyba nawet urodziła się i wychowała w Polsce, ale wypowiada się jako znawca imigrantów „od środka” a głupie Polaczki to łykają… Nawiasem mówiąc kibole tacy cwani, a po postrzeleniu Dziedzica: „coście zrobili”?! Takie cwaniaki, kozaczyli a potem płacz, jaka policja brutalna… Biedactwa! :) Zamiast otoczyć tych patałachów i rozstrzelać, to pozwolono im wmieszać się w tłum… :(

A tacy populiści jak Mikke i inni mają poparcie!!! Radosław Parda, Piotr Ślusarczyk, Janusz Bryczkowski, Wojciech Wierzejski i inne takie szemrane osobistości! Wszyscy mają jakieś związki mniejsze czy większe z Giertychem i jego LPR-em. Rządy młodych i nieznanych. Wszyscy z nich związani z jakimiś narodowcami, ONR-ami, innym takim ścierwem! Bryczkowski robił jakieś podejrzane interesy w Rosji. W/w robili jakieś marsze na których były swastyki, heilowanie – prawdziwy narodowiec tępi sierp i młot, czerwone gwiazdy (chyba, że jest to cmentarz wojenny żołnierzy) jak i swastykę! Kibole KSP Polonii Warszawa pokazali o co chodzi! Napis „Antykomuna”. A gdzie obok przekreślona swastyka? Część lewackiej Polonii, której już chyba nie ma, miała szaliki z przekreśloną swastyką – „narodowcom” się to nie spodobało. A potem się dziwić, że o kibolach mówi się naziści? Jak potępiacie jedno, to i drugie, bo jak nie potępicie drugiego, to z tym niepotępionym jesteście kojarzeni! :P W Wielkiej Brytanii przed Euro 2012 mówili, że w Polsce są kibicowskie grupy nazistów – prawda. Poniżej jest o bęcwale z Białegostoku – należy do grup narodowych, też na marsze patriotyczne chodził. A na końcu siedział za porwanie dla okupu.

Jaka jest różnica między faszyzmem a nazizmem? Faszyzm nie jest rasistowski – wszystkie „rasy”, wszyscy ludzie mogą żyć w państwie, jeśli są przydatni państwu. A w nazizmie mogą żyć (nie w państwie, tylko w ogóle) tylko ludzie „czystej” krwi, choć takich jest kilka procent na świecie – ludzi z plemion pierwotnych lub rejonów oddalonych od świata! „Czysta krew”? Kim był Hitler, Goebbels, Goering i pół SS – Żydami! :D Jak można z ludzi „brudnej” krwi zrobić ludzi z krwią „czystą”? :)

https://www.youtube.com/watch?v=_zqJZIeRq04

Polecałem Wam kiedyś film „Miłość bez ustawki”, link powyżej. Tj. idealny przykład patologii – powinni ich zaszklić i obwozić jako przykład głupoty w stanie krystalicznym! Film ukazuje, jak bardzo można być głupim – za to Oscara czy „Srebrnego Kutasa” czy co tam się daje za najlepszy film… Za próbę ukazania völkerabfälle’i z Wrocławia i Dzierżoniowa jako miłych, zakochanych ludzi bez żadnej patologii – za to Mikołaj Pokromski (producent filmu) powinien zostać stuknięty gumowym młotkiem w jego pustą głowę – nie żeby mu krzywdę zrobić, ale żeby się opamiętał. Rozumiem, że komercja komercją, ale takiego knota nakręcić – jaki to ma cel? Większość widzów się podoba, a to znaczy, że widzowie w Polsce to banda imbecyli, jak się im takie Scheiße podoba! Promieniowanie czystej głupoty z tego filmu jest gorsze niż promieniowanie jonizujące i razi tysiące razy bardziej niż słońce. :( Zmusiłem się w całości to obejrzeć – tragedia! Pierwsza scena to stojący bohater przed prokuratorem i udający luki w pamięci za co siedział – bójki, pobicia, rozbój – człowiek zasad i honoru. :D Bohaterka chwali się jakim tandetnym sposobem się z nią poznał. Wysłał jej coś na „nk.pl”. Ona wzruszona. :D Kierowniczka sklepu z więźniem denerwuje się na to pytanie – wszyscy są pod wrażeniem twojego zaślepienia. Za Krzysiem chce iść w ogień – może to nie najgorszy pomysł! Chce dać sobie za niego głowę obciąć, byle szybko. :) Wie, że Krzysiek nie zdradzi – z kim? Która normalna kobieta połasi się na kryminalistę? Pokazuje przyjaciółce jak Krzysiu ma hobby na zadymach. Balony przy kryminale… No comment! Na meczach noże to tylko w Krakowie – czy te mamuśka z córką – wiedzą o czym mówią? Na stadionach to może nie, ale na ustawkach wiem, że się zdarzają. Ale „honor”. 12:30 – 17:00 minuta – szlachta z Wrocławia – jak Wrocław ma taką „szlachtę” to współczuję – elity intelektualne! :D Dalej byśmy na drzewach siedzieli. Jeszcze pieprzy, że my nie jesteśmy źli ludzie, tylko nas tak telewizja przestawia! Prawda… :D Bohaterka określa, że w barze wyglądają jak menele – to sobie za męża wzięła! Od 18:00 cymes!!! :D Pyta czy nie pojedzie na ustawkę – chcą się lać po ryjach – ich sprawa. Ale… Bohaterka wyjdzie za niego za mąż, wstawimy ząbka, prawo jazdy i dokończyć szkołę – ona potrzebuje bachora do niańczenia a nie partnera. Bohater zaznacza, że szkoła nie, prawo jazdy nie oraz zęba wstawić nie. Krzysiu: co ty chcesz, żebym Einsteinem został? Ha, ha, ha… :D Prawo jazdy – nie chce mi się uczyć – po co? Lepiej być głupim! :D Typowy „PO”lski wyborca! :) Uczy go jeździć samochodem – OK! 23:00 minuta – zamiast z narzeczoną załatwiać tort weselny to on idzie z kumplem na piwo a narzeczona ma załatwić – bachor do niańczenia a nie mąż. 26:00 minuta – we flaszeczkach jak ryba w wodzie – ale weselne, to pomińmy! Potem śpiewają – uszu szkoda! Wesele – jakieś mordobicie jak to w „szlachcie”! Na swoim weselu idzie pić zamiast być z żoną – dziecko do wychowania! 33:00 minuta – głupota czysta – Krzysiu to człowiek z zasadami – siedzi za rozbój – oczywiście, że z zasadami. Głodnemu by bułkę oddał – by mu ją wyrwał! :D Krzysiu idzie siedzieć i nie ma szlafroczka – kur*a! :D Myślała, że go nie zamkną… Odsiadka w wyroku jak delegacja, ale nie będzie pieniędzy przywoził, tylko na przepustki wychodził! :D Zdjęcia przez kryminałem – masz się czym chwalić… Wiezie z córeczką serduszka stworzone z balonów – zachowanie podczas tego – dno… Dziecko jej koleżanki woła mamę, a ona do niego „cicho”!!! Ale ze słodkim głosem idiotki „kocham cię” do Krzysia… Jak gimnazjalistka! A ma ponad 40 lat! Robienie tatuażu – negatywne zdanie mam o tych co sobie je robią – celu w tym nie widzę? Tatuaże to w kryminale git gitowi jakiegoś bohomaza może zrobić! W 45:55 minucie piorunujący pokaz jak się nie potrafi czytać. Zamiast „kurwa masakra” to „kurwa na maksa”. Mieć taką ciotkę – nieeeee!!! W 47:00 minucie Krzysio na pielgrzymce Alleluja!!! :D Tego księdza heretyka, co gównami w więzieniach się opiekuje powinno się jak za średniowiecza spalić na stosie. W 50:00 minucie Krzysio spotyka chyba swą niedoszła ofiarę – powinien chwasta wyrwać. Shaw i Holmes mieli rację – trzeba normalnym ludziom przywrócić Lebensraum, którą zajmuje patologia! Krzysio ma raka, ale niestety lekkiej postaci. :( Jakby nie miał Marioli to granat i na Widzew – idź! Jednego mniej a jak wysadzi Żydów z Widzewa, to jeszcze lepiej, tylu debili zginęło by! :) 56:30 minuta – Marolcia śpiewa – ultras to dobre dla nastolatków lub niedorozwiniętych umysłowo. Od 1:00:00 genialnie!!! :D Z czego pan się utrzymuje – z żony!!! :D No kurwa!!! Utrzymanka sobie znalazła! Wiedział gdzie się wkręcić! Wysłać na „nk.pl” serduszka komu trzeba i już – rodzice nam, mężczyznom mówią: ucz się, zdobądź zawód, pracę, bądź gentelmanem, dbaj o kobietę, bądź kimś – a tu nie! Wystarczy wysłać na „nk.pl” serduszka komu trzeba i utrzymanie zapewnione! ;) Krzysio i Mariola będą się starali o dzidziusia – jeszcze jeden imbecyl się narodzi! :( 1:07:00 – przez sądem, ale… Się nie udało! Krzysio zmieni żyje o 360 stopni – freudowski błąd! Mariolcia: czemu (prokurator) czytał same złe rzeczy – a jak myślisz Mariolciu? Jeśli w ogóle – no comment! W 1:10:00 – uzasadnienie wyroku – to samo mogę powiedzieć o więźniach z którymi pracowałem! Skazany dobrze się zachowuje – to są zwierzęta, które wiedzą co im się opłaca a co nie! Więzień to nie człowiek!!! Na koniec elita miasta Wrocław „Siwy jest z nami”… :D

Gdy idę na wykłady, to mijam tę polską „śmietankę towarzyska” – na nic lepszego Polaków nie stać?! Są różne opinie ta temat tej pary i im podobnych… Żeby mówić o jednolitym społeczeństwie, to musi być powszechnie akceptowany jeden ideał – tego już nie ma! Dla rapera Peji „Szacunek ludzi ulicy” się liczy, kibole o ludzie zasad, wszystko stoi dziś na głowie – chaos semantyczny panuje. Zamiast szacunek mądrych zdobyć, to ludzi ulicy. W dokumencie patologię się wybiela i dodaje jakieś ludzkie cechy! Poeta miał rację! Jak tak dalej pójdzie, to „rozdziobią nas kruki i wrony”!!! :( Kto normalny usprawiedliwia patologię? I jeszcze z dumą prezentuje poglądy ją popierające!

Co warto tu dodać? Otóż… Jeśli się komuś wydaje (mojemu naczelnikowi na pewno), że poza meczem chuligani to ludzie dobrego serca, prowadzący zbiórki na domy dziecka, organizujący akcje patriotyczne i że tylko na meczach tak szaleją, to niestety jest w błędzie. Ja to ścierwo znam i wiem jak jest! Więźniowe – prawie każda kur*a związana z jakimś klubem, jeżdżąca na wyjazdy, mająca na koncie rozboje, kradzieże, udział w gangach. Imbecylom przedstawiają, że pomagają m. in. domom dziecka – propaganda robi swoje i durnie w to wierzą! Te ich kodeksy dotyczą tylko ich potrzeb, mają gdzieś jeśli normalna część społeczeństwa dostaje rykoszetem – w filmie w artykule „wzorcowym” dla Mariolci Krzysio to człowiek z zasadami – pobicia, rozboje – człowiek z zasadami – takich jest pełno z takimi „zasadami”. Ale dla idiotek to cud – miód. Życzę Mariolci tego, żeby na niej ktoś wykonał rozbój, ten ktoś miał żonę i ona do telewizji będzie pierdoliła, że jej mąż to człowiek z zasadami! :D Poza tym… Kibol, czy dzihadysta – jedno gówno, żadnych zasad, ideologii. Paradoks polega na tym, że jedni i drudzy nie mają nic wspólnego z ideologią pod którą nieudolnie się podszywają. Kibole dla klubu, piłkarzy – mam znajomych piłkarzy, to wiem o czym mówię. Jak wygrałeś mecz fajnie, jak przegrana – jak kur*a gracie, przekleństwa, rzucanie w nich czym popadnie, nawet zdarzały się zastraszania czy pobicia! Ci, którzy chcą bronić Europy przed dżihadystami są paradoksalnie jeszcze gorsi od nich! Po imigrancie to wiadome, że niczego dobrego się nie można spodziewać! Okradnie, pobije – normalne. Ale w więzieniach ci „ludzie zasad” siedzą za przestępstwa na Polakach! Przed imigrantami obronią, a kto Was przed nim obroni? Hmm… Krzyczą „Polska dla Polaków” – tylko dla Polaków. Polska powinna być przede wszystkim dla Polaków, ale jak ktoś chce być pożytecznym to czemu nie? Szkoda że w Wielkiej Brytanii nie krzyczą: „Anglia dla Anglików” – 3 miliony bezrobotnych Polaków wraca i marudzi jak im źle – a w Wielkiej Brytanii i Irlandii wzmagają się nastroje antypolskie. Nie bez przyczyny…

Opisywałem Wam kiedyś więźniów (w artykule o tytule „Resocjalizacja w Polsce” – http://easier.com.pl/?p=1120 ), z którymi chcąc-nie chcąc miałem kontakt. Jak była mowa o patologii i ludobójstwie, to sami zobaczcie niektóre zakazane ryje (lub poszukajcie w Internecie, m. in. na FB) i sami oceńcie czy to można określić mianem „człowiek”. Ja mówię, że nie! Wszystkich, bez wyjątku można by prowadzić bez żadnych wątpliwości pod ścianę i krzyknąć „Feuer” lub „Огонь” czyli ognia! :)

Pierwszych było dwóch frajerów uczęszczających z Cezarym Kaczmarkiem. Jeden głupszy od drugiego. Jeden miał może ze 40 lat i siedział za zabójstwo – wyszedł po 20 latach. A to była recydywa, to nie był jego pierwszy raz w więzieniu, więc po co takie gówno żywić przez 20 lat? Strzał w potylice kończy sprawę. „Był więzień był problem… Nie ma więźnia, nie ma problemu – śmierć rozwiązuje wszystkie problemy” – cytując Stalina. ;)

Cezary Kaczmarek – około 55 lat – Kraków, Nowa Huta, ( TS Wisła Kraków): 25 lat (wyszedł po 20 latach na zwolnienie warunkowe) za udział w grupie przestępczej o charakterze zbrojnym (porwania, wymuszenia, haracze, handel bronią), ale zaznaczył, że „zbrojne”, to było nieuzasadnione, oczywiście, że tak. Absolwent przywięziennego liceum dla dorosłych! Język niemiecki zna biegle, bo… Siedział w Niemczech i Austrii. Ma 30-letniego syna w Austrii. Miał trzy czy cztery żony! Znajomy, partner biznesowy, ale mąż? Dobrze przystosowany do więziennego życia. Opowiadał o przypadkach cwelenia więźniów, ale zaznaczył, że nie uczestniczył, choć podejrzewam, że też brał w tym udział, był grypsujący to pewnie brał! Żonę ma, pracuje. Mądrzejsza o wiele od Izabeli, ale też nie rewelacja… Mówił, że po wyjściu zatrudni się u swojego kumpla, „kumpla”… :) Sługi! Ale z tego, co mówił, to kontakty z kumplami zza muru ma nadal. Czy robi coś złego? Nie wiem i nie chcę. Zna tego debila, który nożem rzucił w Dino Baggio! Siedział razem z nim! „Nożownik” wyszedł, to napadł w Krakowie na sklep z maczetami! :D Jeszcze przedstawił mi swojego kolegę, gdy wychodził – jakąś śląską kur*ę z Mysłowic. Przyprowadził takiego przygłupa i się nie wstydzi, że takiego debila zna! Spiżowe rady: Chcesz się spodobać kobiecie, to musisz udawać, grać, ale nie możesz się z tym zdradzić – prawda! Dr Emilia mówi, że kobiety zwracają uwagę na wygląd, mężczyźni też, ale to w innej publikacji. ;)

Karol Kosędka – około 35 lat, ps. „Major” – Dąbrowa Górnicza, osiedle Pogoria (RTS Widzew Łódź): 15 lat (wyszedł po 14,5 roku) za porwanie dla okupu ze szczególnym udręczeniem. Laluś. Też u żony mieszka, jak to każdy z tych „prawdziwych” mężczyzn – niczego się nie dorobili, przyszli do jakiś idiotek na gotowe! :D Jego historia nieciekawa ja to przedstawiciela völkerabfälle‘i! Cwaniaczek, ale jak dla jaj mu kiedy powiedziałem, że policja tu idzie, osrany jak nigdy! :D Gangster nikogo się nie boi! :D Chyba, że silniejszych. Ma żonkę Izabelkę, mądrością nie grzeszącą – to nie jest epitet, tylko najkrótsza charakterystyka! :P Pracowniczkę Poczty Polskiej S.A. Tak tamta może być kierowniczką sklepu rybnego, to dlatego ta nie może pracować na poczcie! Był taki cwany, że jak wysyłał listy to mu jego żona załatwiła, tak, że na liście pisał skrytkę pocztową. Nawet nie wie, że je otwierałem i czytałem! :P Ma córki Maję czy Manię i jakąś drugą jeszcze. Zdjęcia pokazywał – krzyżówka jego i jej = drugi on lub ona! :( Starsza cwana, do niego podobna, młodsza, cielę podobne do niej! Na co to wyrośnie, Boże! Opowiadał chętnie o sobie, jaki kozak! Jak był młody to jeździł na ustawki na Widzew – przyznał, że mecze go nie interesowały! Ale ktoś z ŁKS-u uszkodził mu zęby! Plastikowe nosi :) Na Ukrainie gdy był mało co go nie aresztowali, żonka to widziała (jak w filmie, ale nie Mariolka tylko Izabelka – rozumem podobne), zakochana. Ma koleżanki – uważajcie na nie, bo to ich zakamuflowany alfons! Mi też chciał jakąś szmatę wcisnąć – Emilkę i jakąś góralską kurew*ę z Żywca! Opowiadał mając znajomych w hotelu: koleżanka uprawiała z kimś seks a on to nagrywał i chłopa szantażowali, lub wrzucała mu coś do drinka i potem okradali! O swoich pobiciach opowiadał dużo i chętne jaki to on cwany! Jak to z kolegami wymuszali haracze, no i o porwaniu, które mu się nie udało! :) A żoneczka z Dąbrowy jeździła po kryminałach po Sieradzach, Zamościach, Brzegach i to żeby jeszcze było za czym! Typowa blondzia ze stereotypów. Oczywiście jakich ładnych on nie dmuchał – a bez przerwy przyjeżdżała jedna i to brzydka, starsza od niego, ale jakie on to ładnych nie bzykał! :P Obrażał się, jak mówiłem, że ładna to na seks, na dyskotekę, ale ona nie będzie mu gotowała obiadków i bawiła mu jego bachorów – do tego sobie musi znaleźć służącą i znalazł – swoją żonę! :D Jej twarz tak mnie wkurwia*a jak nic innego. Baba, która cieszy się jak pies, gdy zobaczy swego pana. Miał pretensje, że nie szanowałem jego żony – a za co ją miałem szanować!? Za wrodzoną głupotę czy zaślepienie?! On ją szanuje: idzie siedzieć na 14 lat, dzieci jej zostawia bez żadnego wsparcia, ona wychowuje bachory, jeździ do niego na widzenia i… zadowolona! Pracowniczka poczty o mentalności, jakiej? On ją szanuje, mówi, że ma przyjechać i przyjeżdża, idzie z nią do pokoju i ją rżnie! Bez żadnych pozorów – traktuje ją jako mobilny lachociąg! A ona wychodzi ze spermą na policzku i zadowolona. Mówię, żeby poszła do lustra i się zobaczyła i się umyła! Cumshot! :D Prowadził ją poza tym jak psa na smyczy, ale taką ona ma mentalność! Poza tym ma szereg znajomych – kobiet, pokazywał mi ich zdjęcia – topless lub nagie!!! Emilki też tam były, wyrwałem mu telefon i mówię żeby żonie też pokazał – to trzeba widzieć, ten szybki sus, takiego nawet tygrys nie ma! :D Zerwał się na równe nogi i jego żonie nic nie dało do myślenia. Ona mu ten jego telefon przywiozła z domu, naładowany, na PIN. Baba potrzebuje i ma bachora a nie mężczyznę! Ona słyszy, że chce on po wyjściu dalej wmuszać haracze, bo jak mówił koledzy go wkręcą, z resztą tam go odwiedzili, rejestracja auta „EL *****”! Ona tego słucha i nic, zero reakcji! Kompletny taboret! I w demokracji takie coś ma równy głos z moim!!! Głupszej baby niż ona nigdy nie widziałem!!! Loluś na końcu dostał w mordę, prawie się popłakał i odrażał się ale jak to z cwaniakami bywa na szczekaniu i wygrażaniu się skończyło… :) Ale okup 400 000 tysięcy miał, musiał oddać sądownie 200 000 i 200 000 tysięcy miał. To jest sąd w Polsce. Konfucjusza nie słuchali sędziowie…

Mariusz Fester – około 30 lat, ps. „Łodziak” – Łódź: Kilka lat za kradzieże samochodów na terenie Polski i Niemiec. Zwykły złodziej samochodów. Miał mieć zwolnienie warunkowe, ale rodzina chciała go wyślizgać na majątku, zdenerwował się na nich, nie wiem co tam dokładnie było, ale skończyło się na tym, że nie dostał warunkowego. Jego brat „sprzedał” mu dziewczynę za flaszkę! Nie dostał on przepustki na pogrzeb brata, który… Zapił się na śmierć! To jest tragedia… Zamiast go od nałogu odgonić, to nie zrobił czy nie potrafił zrobić nic – z takiego nałogu się na ogół nie wychodzi!

Radosław Skrobek – około 35 lat – północ powiatu Piotrków Trybunalski: 12 lat (siedział całość przez swoje amory) za porwanie dla okupu. Pochodzi z popegeerowskiej wsi na północy powiatu Piotrków Trybunalski. Pierwszy wyrok dostał za uszkodzenie ciała cwaniaków, bo pracował jako kelner a klienci knajpy zaczęli dokazywać – połamał im nosy, szczęki, wstrząsy mózgu były – za to wyroku nie powinien dostać, bo nauczenie hołoty rozumu to nawet słuszne. ;) Miał wychodzić na warunkowe za porwanie, chodził do biblioteki, a tam romans ze wychowawczynią z więzienia. Ją ostrzegli o możliwości zwolnienia, ale pracuje tam dalej, a jemu nie dali warunkowego i musiał siedzieć całość – tak się kończą romanse z wychowawczyniami – wiadome było, że jej jakby co nic nie zrobią, tylko jego wypieprzą do innego więzienia. I tak też się stało…

Mariusz Gondek – około 27 lat – Gogolin, (OKS Odra Opole): Kilka lat za kradzieże – kradzieże płotów na złom z kolegami. :D Również absolwent przywięziennego liceum dla dorosłych. :) Maturę (dokument) ma ale w głowie co? To, co każdy z przedstawianych mówiąc szczerze. Zamiast siedzieć w szkole chodziło się na wagary, uczynki popełniało, za które się siedziało i czasu nie było, aby maturę zrobić! :P Opowiadał jak był na ustawce i dostał nożem – to wglądało jak rana po wyrostku robaczkowym – miejsce się zgadza, wielkość i szerokość rany też… Myślał, że ja taki głupi? Kreował się jako „człowiek zasad” – kradzieże to zasada naczelna? Jak wszyscy u żony mieszka! Ma Hondę, motor, co tam jeszcze… A za kradzieże płotów siedział – Rockefeller! Zdjęcie żony i syna mi pokazywał – wyrośnie taki sam jak tatuś, gwarantuję! Żona jego wie, za co i ile siedział i… Zakochana. :D Co trzeba mieć w tej głowie żeby takie coś za męża chcieć wziąć i jeszcze chcieć mieć z nim dziecko??? Drobny cwaniaczek stworzył drugiego drobnego cwaniaczka… Jeszcze dyrektorka Domu Spokojnej Starości dała mu pozytywną opinię. Opinia wpadła mi w ręce – śmiech na sali… Uprzejmy, pracowity, zachowuje prawidłowe formy współżycie społecznego… Tyle że czasem kradnie ludziom płoty!!! :D

https://www.facebook.com/Colvers

Jacek Lis – około 50 lat, Czeladź, (Zagłębie Sosnowiec): To jest dopiero przykład… „Wzorowego” ojca a jego rodzina przykładem „wzorcowej”… Zaszklić i pokazywać jako wzór rodziny patologicznej. Z wyglądu bardzo przeciętny! On za wyłudzenia kredytów, i oszustwa finansowe, ale nie w biznesie, bo on do żadnego biznesu głowy nie ma, z resztą do żadnego niż przewalanie! Jego żona też siedzi w ZK 2 Grudziądz, syn siedzi za udział w bójkach i pobicia. A córka z nieślubnym dzieckiem mieszka w mieszkaniu jego żony. Wszyscy ci nieudacznicy mieszkają u żon lub u konkubin – gołodupcy zwykli… Rodzina cud. I jego gadka: „żona mnie pewnie zdradza, ja ją też, ale nie wiemy nic o sobie i każdy jest zadowolony”! Nie jest to wierne zacytowanie, ale sens był taki! Też Polak – jego dziadka zamordowały bandy UPA na Kresach. Jeszcze na warunkowe nie wyszedł a „ziołolecznictwem” się zajmował jeśli wiecie o czym mówię! Jeszcze nie był na warunkowym a już łamie prawo, choć w takim stopniu, to żadna zbrodnia, prawdę mówiąc… Dzwonił do jakiś frajerów, już coś załatwiał. Wyjechał na Holandię, może się za robotę wziął w co wątpię. Pochwalił się kolegą z celi – Grzegorzem W. z Zabrza. Pisałem z nudów z jego siostrą Bożeną – Boże broń, trzeba było spieprzać! Wygląd… Każdy jest jaki jest! Trójka dzieci, z mężem w separacji. Mnie zapraszała, go zaprosiła, był u niej – ja nie chciałem tam jechać – mężatka w separacji, ale męża ma, to ja jako kto? Jako kochanek?! A jeszcze poleciła koleżaneczkę, Partycję Sz. na SMS-y – to było kurwis*o! Kilkanaście smsów i dałem spokój – życie sobie zniszczyć z ścierwem? Cieszyłem się, że szanse miałem u niej nikłe toteż prawdę jej „łaciną” napisałem i „adios pomidory”! :D

Marek Galus – około 50 lat – Kluczbork, (KS Ruch Chorzów): kradzieże samochodów. We Wronkach tez siedział. On fan Ruchu! Potwierdza on tezę, którą idiotki z wzorcowego programu idiotyzmu „Miłość bez ustawki” zaprzeczają! Mówił on, że jak szedł na mecze, to zawsze brał nóź i raz przy zadymie dostał nożem, a to nie był mecz z Wisłą ani Cracovią! Bohaterki filmu jak zwykle mijają się z prawdą. Noże to Wisła i Cracovia – na wet na Ruchu się pojawiły – kto im wierzy ten sam sobie szkodzi! :P Dojścia ci więźniowie mają musze przyznać duże. Jakaś salowa, rozwódka proponowała mu mieszkanie u siebie! Więźniów wpuszczać do siebie – te baby są chyba jebnię*e!!! Nie znała go w ogóle, ale chciała mu zapewnić mieszkanie? Teraz mieszka gdzieś na zachodzie Kluczborka – rozmawiałem z jego wybranką przez telefon – od razu wiem, że nienormalna! Córki ma dwie, w tym jedna z nieślubnym dzieckiem! Zdziwicie się skąd, ale przez tyle czasu przebywania wśród więźniów i marginesu, bo muszę, potrafię to wyczuć kto jest kto! ;) Na początku ona chodziła do roboty, harowała jak „pies Pluto” – aluzja tylko dla tych co wiedzą o co chodzi zrozumieją, a on w domu (jej), dalsze losy są mi nieznane…

Bogusław Kopeć – około 65 lat – Gliwice: 12 lat za zabójstwo. Tak mówił, ale widać, że łże – miał szary gajerek – a to jest przestępczość zorganizowana. Nie chciał nic mówić, ale widziałem, że kłamie! Jest skądś spod Warszawy. Na niewiniątko nie wygląda. Ma córkę, mieszka za granicą, zna kilka języków. Jedyna wartościowa kobieta u tej całej więziennej bandy! Jego byłe zony… A jak wyszedł, to widać, że leci na dno… Przyjechał kiedyś z młodą dupą 30-letnia – młodszą od jego córki! Mówiłem mu, że go kopnie w du*ę jak go wykorzysta, obrażał się, że mu zazdroszczę… Mówiłem, że pożyjemy… Jadła, mieszkała u niego, potem go okradła i wyjechała do Anglii! :D I mówi słusznie: „zero emocji, jesteś z babą, to wykorzystuj, bo i ona wykorzystuje” to akurat prawda! :) Wyszedł, to jeszcze gdzieś autem wjechał i miał mieś wyrok w zawiasach, czy miał, nie wiem?

Tomasz Wojak – około 30 lat, ps. „Skejcik” – Wrocław – Śródmieście, (WKS Śląsk Wrocław): 10 lat za pobicie ze skutkiem śmiertelnym, a z tego co opisał, to powinno być zabójstwo. Choć prokurator ze Szczecina ma poczucie humoru. Były tam porachunki gangsterskie – kilka osób zaatakowało jednego, bili go kijami i siekierami po głowie. Zostali zatrzymani, a jakie zarzuty przedstawił im prokurator? Pobicie ze skutkiem śmiertelnym – uderzenie kogoś siekierą w głowę, to pobicie ze skutkiem śmiertelnym! :D Jak NKWD rozstrzeliwało m. in. polskich sędziów i prokuratorów w Katyniu, to widać, że to nie było znowu takie głupie! ;) Wojak bił człowieka do nieprzytomności, a potem jego głową uderzał o krawężnik – pobicie… Bez matury, bo aresztowali go na godzinę przed jej pisaniem! Też Polak – przodkowie w bydlęcych wagonach wywiezieni ze Lwowa, przyznał się, że miał dziadka Banderowca, ale on prawdziwy Polak, przedstawia się z dumą jako Wrocławiak! A najlepsze jest to, że jak mówił zabił człowieka przypadkowego, który jak mówił nic mu nie zrobił. :( Do klatki ze zwierzętami a nie do celi! Zna naczelnego ćpuna, mojego miasteczka, ma zasady, wg. niego, pobicia, wymuszenia, handel narkotykami. Naćpany wszedł do kościoła w czasie pasterki i krzyczał, że on jest Mesjaszem, on się urodził 2000 lat temu! :D Próbował porwać pociąg, naćpany! :D Teraz sobie blond lalkę znalazł, córkę ma, ale mentalność i wyżarty przez klej mózg pozostały! Swoją drogą zauważyliście, że każdy napakowany kretyn ma jakąś dziewczynę? Co te baby mają we łbach? Ale Wrocławiak… Flirtował z siostrzenicą naszego pożal się Boże starosty i z Karoliną z rehabilitacji. Jedna warta drugiej! Mężczyznom mówi się ucz się, miej zawód, pozycję, szanuj kobietę – nie! Tanie teksty, być przystojnym, a one już miały kisiel w majtach! :D Takich tanich kurew*k jest mnóstwo. Oczywiście on obrażony jak dawałem mu do zrozumienia, że on taka wybitna jednostka musi siedzieć! :P Wrocław Stare Miasto i Śródmieście! Obrażał się na słowo patologia. Mieszkają tam w jego otoczeniu nieroby, kibole, alkoholicy, kryminaliści – to co innego jak nie patologia?

https://www.facebook.com/tomasz.wojak.16

Kamil „NN” – około 30 lat – Białystok (Jagiellonia Białystok): 12 lat za porwanie dla okupu. Związany ze skinheadami z Białegostoku z jakimś takim łysym gównem. Dopytywał czy jestem
Polakiem czy Niemcem – część mojej rodziny brała udział w Powstaniach Śląskich więc chyba jasne! :P Opowiedziałem mu o tej naszej „Mniejszości Niemieckiej” – wyraźnie zaskoczony, że taka jest prawda, słucha telewizji i z tego czerpie informacje – daleko na tym nie zajedzie. I to, co mówiłeś (wiesz, że o obie piszę) jest prawdą. Dotarłem do dokumentów w Internecie, które mówią, że ci co należą do MN Niemcy nie chcą! Potwierdza się to: 2/10 członków MN nie zna języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, o specjalistycznym nie wspominając. Każda mniejszość na świecie zna swój język, ale nie MN na Opolszczyźnie! :D W całej tej MN chodzi o euro. Angela ich regularnie futruje pieniędzmi. Przewodniczących oczywiście. A Niemców w MN jest kilka do kilkunastu procent, reszta, to zgermanizowani Polacy – volksdeutsche…

Aleksander Żołna – około 35 lat, ps. „Olo” – Zabrze, (Górnik Zabrze): 12 lat za porwanie dla okupu. Cwaniaczek. Wielu więźniów było tam ze Śląska – takich tępych Ślązaków nigdy nie widziałem, choć i u mnie w regionie na wsiach to buraki i gówno. Jak każdy więzień ma swojego eunucha – swojego braciszka Wojtka. Eunuch na posyłki! :D On siedział, po braciszka na przepustkę przyjechał, mówił, że się spieszy, bo ma interesy do załatwienia – czytaj jakieś kryminalne – a jeszcze wtedy nie wyszedł, a już załatwiał coś nowego – jak klawisze prognozują opinie kryminologiczne, to wiedzcie, że to pod jeden strychulec się pisze – nic wspólnego z prawdą! Takie coś chodzi po Ziemi, a po co? Untermensch…

Piotr Dziczek – około 50 lat – Chorzów – Batory, (KS Ruch Chorzów): 15 lat za zabójstwo. Podobno stał z grupą znajomych i napadła ich grupa kiboli, oni też byli i nadal pewnie są kibole. Napadli ich, ale się obronili, koniec końców on swojego przeciwnika zabił. On jest chyba z Bytomia ale wyprowadził się do Chorzowa, bo mogli go dorwać. Taka jest wersja którą słyszałem od osób trzecich, nie jestem w stanie jej potwierdzić… A jeden z mieszkańców domu powiedział mi, gdy przyjechał w odwiedziny (już nie żyje, więc mogę) jak to folgował hudzbie pełną parą z pewną „damą”!!! :)

No i oczywiście wszyscy z nich znają zasady: nie można mieć telefonów komórkowych – wszyscy mieli! Zachowanie nienaganne – na pewno! To, co słyszycie w telewizji o wolontariacie więźniów – nie wierzcie w to – tylko debil w to uwierzy. Rzeczywistość jest inna, wiem bo widziałem na własne oczy! No i agresja więźniów, przytoczę badania: przy pomocy EEG badano, które partie mózgu są najbardziej aktywne podczas odczuwania agresji; przeprowadzone ten test na wielu osobach; okazało się ze najbardziej aktywne rejony mózgu podczas agresji to te które w dobie ewolucji najmniej się wykształciły, a zatem badania potwierdziło coś czego można się domyśleć: agresja to pobudka prymitywna! :P

„Włóczykiju” – publikacje nie mają na celu obrażanie nikogo, mszczenie się na nikim, tylko ukazanie tego, czego żadna telewizja, ani imbecyle z tych środowisk Ci nie przedstawią. Oni zawsze będą podkreślać jacy to są cacy i umniejszać swe winy, a prawda jest jednak inna. :P

No i mój naczelnik i jego nieprzemślana wypowiedź dot. transportu imigrantów przez kiboli krakowskich drużyn:

Być może Pan rektor nie widzi szerszego kontekstu transportu tych osób:
a) zysk zostaje w kraju, gdyż to Nasi kibice ”kasują” za bezpieczny przejazd ich do kalifatu brandenburskiego lub innego
b) kibice nie deponują funduszu w bankach, ani nie biorą lichwiarskich kredytów ( prędzej to sami ich udzielają) więc nie finansują pobytu i panoszenia się jewersjkiego w kraju, lecz wydają kapitał na bieżąco, dzięki czemu są wpływy do budżetu z podatków np. od towaru i usług;
c) z pewnością prowadzą odpowiednie notatki, gdzie dana osoba została przemieszczona, aby w przyszłości w razie ”w” wiedzieć, gdzie jest wróg i jaka jest jego liczebność
d) przewożąc ich poza granice kraju, mamy pewność, że na nasze terytorium już nie wrócą, gdyż w czasie podróży mogą obserwować tę krainę oraz zrozumieć, że tu meczetów nie ma i nie będzie.

Imbecylizm jest porażający!!! Dowodzi mną w redakcji człowiek z wypraną głową przez pseudo patriotów i pseudo prawicowców i na dodatek z wypaczonymi i niewłaściwymi poglądami! :( Określa mnie jako socjalistę – dla patriotów i kiboli jak się ich nie popiera to od razu jest się socjalistą, lewakiem, Żydem, gejem – to na jakiej podstawie nie wiem! W każdej chwili mogę udowodnić z odpowiednią kobietą, że tak nie jest! :D Niektórzy identyfikują mnie z Banderowcami – błąd. Mają oni swoje racje, ale całokształt niekorzystny, całości ich programu popierać nie warto! Niektórzy kojarzą mnie z GRU, ale ja ich używam jako przykładu działalności wywiadowczej a nie jako struktury do której chciałbym należeć bo nie byłbym tam zbyt długo! Za uczciwy jestem, ot co… ;)

Mój naczelnik nie zna więźniów, ani tych „patriotów”, których tak hołubi, więc taki bęcwalstwa są z jego strony jak najbardziej dopuszczalne. :P To ma być pan mgr? :/ Narodowiec Holocher – żydowskie nazwisko, założyciel ONR Jahn Morsdorf – Niemiec, działacz Obozu Wielkiej Polski, prezes Związku Akademickiego Młodzież Wszechpolska oraz przywódca Obozu Narodowo-Radykalnego, więzień i ofiara niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz. Członkowie organizacji narodowych oskarżani o gwałty, handel narkotykami, rozboje – normlane? Wizytę jednego z jej członków w Tunezji za nie wiadomo czyje pieniądze! A jeszcze czołowy działacz Ruchu Narodowego, (Robert Winnicki) zmienił barwy na partię Kukiz’15! Zmienił poglądy czy źródło finansowania się skończyło i trzeba było nowego koryta szukać, naczelniku – odpowiesz mi na to pytanie? :)

A poza tym „Nasi” – chyba Twoi? Oni kasują, więc z czego Ty się cieszysz? Nie masz z tego ani grosza! Udzielają lichwiarskich kredytów – Twoim zdaniem to dobrze? :/ Akurat jak i oni zarabiają pieniądze omijając prawo, to myślisz, że jak je wydają, to też płacą podatki? :/// Nie zawsze. Wymuszają od Ciebie haracze – za te pieniądze coś kupią i państwo ma kasę z VAT-u. Jakby Ci ich nie zabierali, to Ty byś ich nie wydał i nie finansował budżetu państwa? Oni robią notatki? Dla nich liczy się kasa a nie patriotyzm. Wymuszają haracze od Polaków, od cudzoziemców biorą dwa razy większe. Ale od Polaków biorą – Polak okrada Polaka – patrioci? W 1939 to już było – amnestia, więźniowie około 5% poszło walczyć z hitlerowskim okupantem a reszta wróciła do kradzieży, itp. I Ty naprawdę myślisz, że oni za Ciebie będą nadstawiali swoje głowy – siebie zabezpieczą odpowiednio a na Ciebie kładą lagę!!! Chyba że będą bronili przed imigrantami, ale za „ochronę” trzeba będzie płacić! Pracowałem z nimi i słuchałem tego, co mówią, Ty raczej nie, więc nie masz jakichkolwiek podstaw, aby ze mną dyskutować! Meczety i tak, jak zapadnie taka decyzja to będą, bo oni to cienkie Bolki, tam potężniejsze w ewentualną budowę meczetów siły będą zaangażowane! :P Petrodolary a nie jacyś polscy frajerzy! :P A meczety w Polsce są! :P Podlasie – polscy Tatarzy i Białystok, Warszawa dla gości, Gdańsk – nie wiem po co, ale ładny, mógł stanąć gdzieś w Warszawie, ale nie tam, gdzie stoi meczet obecny, nowo powstały czyli na Reducie Ordona – kto miał taki pomysł, żeby tam? Meczety w Polsce jak dla mnie: wschód Podlasia, Białystok – Tatarzy, Warszawa dla przyjezdnych i koniec. Zamiast w Gdańsku mogli ten meczet zbudować w Warszawie, ale nie na Reducie Ordona!!! A na Reducie stoi meczet zbudowany za pieniądze radykałów z Bractwa Muzułmańskiego!!!

Łacińskie porzekadło mówi: „Pecunia non olet” – pieniądze nie śmierdzą. Nawet największym patriotom z trzech krakowskich klubów: Wisły, Cracovii oraz Hutnika i nawet od złych imigrantów.

A poza tym jak słyszę pieprzenie policyjnych psów, że walczą z przestępczością, to śmiać mi się chce! Na Opolszczyźnie widzę jak walczą! Walka z sutenerstwem. Pod Opolem stoją prostytutki. Widziałem jak jakiś łysy idiota w białym, starym volkswagenie passacie przyjeżdża po nie! Legalnie, nie można ich złapać, w Opolu są wymuszane haracze – policja o tym nie wie? To ja wiem! A oni nie potrafią załapać takich frajerów? Opolski gangster „Pineza”, bo on tym kręci jest taki nieuchwytny? Przecież siedzi w ZK1 Strzelce Opolskie! A tam jakiś klawisz, wyszła afera, że za 10 000 złotych użyczał mu telefonu komórkowego, z którego zadzwonił pod ponad 100 numerów – dlatego wszystkich dziwi jak gangsterzy z więzień mogą kontrolować swych żołnierzy – właśnie tak! Grypsy, lojalni klawisze, więzienny kod… Seksafera w opolskiej policji – podczas służby radiowozem jeździli do agencji! Będą prowadzili śledztwo przeciwko gangsterowi od którego mają abonament w agencji towarzyskiej? W Rzeszowie wielka afera – policjanci mają konotacje z grupami przestępczymi. Gdzieś mówili, że policja rozbiła grupę sutenerów, ale agencje towarzyskie stoją a tam to jest na porządku dziennym! Pewnie ktoś się nie rozliczył i kazali go za to zamknąć!

Jakby Polska się zawzięła to prawda jest taka, że w ciągu tygodnia wszelka patologia, menelstwo, przestępczość, struktury mafijne zniknęłyby z powierzchni Ziemi!!! Ale nikomu nie zależy i nikomu się nie chce dlatego, jest tak, jak jest! :(

Podsumowanie:

Hitler i Stalin oraz apartheid w RPA nic nie dały, bo były źle przeprowadzane, a nie, że z zasady są złe! ;) Ja to wyjaśnię! Hitler chciał mordować ze względów narodowych, etnicznych. W każdym narodzie jest patologia i tę patologię trzeba usunąć a nie cały naród! Bernard Shaw mówił, że Hitler wypaczył nazizm, bo to prawda, tak jak Stalin komunizm. Obydwa systemy chciały dobrze, to dlaczego było tak źle? Nie morduje się ludzi ze względu na narodowość lub pochodzenie, bo na to wpływu nie ma! Niepełnoprawnych, bo są nieużyteczni? Nie!!! To jest błąd. Oni chcieliby być sprawni. Oni nie są temu winni, a więźniowe że siedzą za przestępstwa 10 lat i więcej – sami sobie winni – przykłady powyżej! Mordowanie za poglądy niesłuszne – słuszne! Hitler mówił, że trzeba mordować Żydów ze względu na narodowość! Jakby nie miał takich poglądów to by tego nie robił! Głosi ktoś poglądy, ale tego nie robi – bo nie ma odpowiednich mocy i narzędzi, dlatego nie – nie wierzcie w żadną szlachetność plugawych serc! Mordować klasy społeczne – błąd! ZSRR, Kambodża – więcej przykładów nie trzeba, że to głupota! Inteligencję zlikwidować, to się świat cofnie o wieki. A Stalin mówił „wrogowie klasowi” na swych wrogów w ogóle a nie klasowych. Hitler wzorował się jak sam mówił na komunizmie! Marks i Engels byli pionierami współczesnego ludobójstwa, nie Hitler! Marks otwarcie mówił o walce klas, która ma skończyć się, wymordowaniem „elit”, dlaczego? Elity myślą. Reszta nie, więc Marks elity mógł zamienić sobą. I wtedy on był elitą. Bo prostym ludem można łatwo manipulować – Lenin, Stalin, Mao. Marks mówił o rewolucyjnym holokauście. Mówił, że rasy, które nie opanowują życia w kapitalizmie lub nie osiągnęły jego poziomu nie dadzą sobie rady w komunizmie, dlatego muzą zostać unicestwione. Frazą „ludzkich śmieci” Marks i Engels określał Basków, Bretończyków, Serbów i Szkotów. Trzeba było ich uczyć a nie ich mordować – najprostsze, ale niedopuszczalne! Apartheid – w RPA podłoże rasistowskie! A w Polsce? Byłby dobry! Podział na białych i czarnych – rasowy. Powinien być rozwojowy! Elita to jedno, przeciętni drugie, a patologię z całej Polski zesłać w jeden rejon i niech tam sobie żyją i mielibyśmy porównanie rozwoju poszczególnych regionów. Mordowanie nie jest złe! Bernard Shaw miał racje – osobny rozwój albo łagodna śmierć wyrzutków! Imigranci z Syrii w Europie – podtekst rasowy – źle. Nie przestrzegają prawa, nawet koranicznego! Nie pracują, żyją z opieki, wysoka kryminogenność. Nie chcemy imigrantów z tych powodów, a w Polsce patologia, meliniarze, cwaniaczki, więźniowie, bezrobotni, nieudacznicy, i wszelki syf tak żyje – z nimi tak zajadle nie walczymy jak chcemy z imigrantami – dlaczego? Porównując te cechy ujawnia się to, że między patologią z Syrii i Polski nie ma żadnej różnicy!

Świat idealny – bez patologii i imbecyli – o to chodzi! Choć trzeba na koniec przytoczyć myśl Śp. wykładowcy od naszego arbitra elegancji, dr Edwarda – „Wszystko co robisz czyń roztropnie i rozważ koniec”! Nie wiem, jak się nazywał, ale będzie okazja się dowiedzieć, choć dr Edward może mi nie powiedzieć! :P

2 thoughts on “W obronie… Ludobójstwa!!!

  1. I used to be recommended this blog by way of my cousin.
    I’m no longer positive whether this publish is written
    by way of him as nobody else know such detailed approximately my trouble.
    You’re wonderful! Thanks!

Comments are closed.