KOD, Trybunał Konstytucyjny oraz imigranci…

10295942_1014250105299576_3360084835574977665_oNa świecie wiele się dzieje! Dziś dotyczący Polski komentarz do zmiany władzy, Trybunału Konstytucyjnego oraz Komitetu Obrony Demokracji a także 500 złotych na dziecko a także kwestii opodatkowania sklepów wielkopowierzchniowych oraz zmian w TVP. Komentarz do wydarzeń na świecie: kwestie imigrantów, wojny na Ukrainie oraz w Syrii…

Zaczniemy od naszego kraju. Nastąpiła zmiana władzy. Władza jak widać już wszystkich wyrolowała z „500 zł na dziecko”. Kiełbasa wyborcza była na każde dziecko a następnie już „500 zł na dziecko począwszy od drugiego”. A wyborcy na takie coś się złapali! :D Po stokroć rację miał Zbigniew Stonoga, gdy wylewał swe żale nt. wyborców! „Polskie kur*a głupie społeczeństwo, ta banda imbecyli… „ – nic dodać nić ująć! :( Ja na uczelni się o tym przekonałem, ale to pod koniec! Ale zacznę już! PiS nawet mi na uczelni miesza. Już nie będę cytował Zbigniewa Stonogi, żeby PiS nie zaciągnął mnie przed oblicze niezawisłegomaił rację! :P Już tam się Jarosław Gowin udzielał, występował w Opolu (jego wypowiedź nasunęła mi o co chodzi) i Kaczyński bierze się za uniwersytety. Wykładowców jakieś kontrole spotykają, każdy z nich przy egzaminach był normalny a teraz tacy wszyscy się służbiści zrobili! To jest niemożliwe, żeby wszyscy tak sami z siebie, więc ktoś musiał wydać „prikaz” czyli rozkaz, jak to w słynnej radzieckiej pieśni „artylerzyści, Stalin dał prikaz” – to tu też Stalin dał prikaz, no może nie Stalin, ale ktoś tego pokroju. Jarosław Kaczyński to kiepska wersja Stalina, ale mamy kryzys, więc nie ma co wybrzydzać nie ma co grymasić – mamy takiego Stalina na jakiego zasłużyliśmy. Jak to „Kermit” mawiał: „Im niższy człowiek tym większe parcie do władzy”! I przez ostrożność procesową nie będę pisał wprost o jakim polityku mowa, ale o tym, co wyżej! „Kermit” znowu powiedział mądrość „Pan *** to kurdupel totalny, ledwo mi pod cyca podchodzi”! :D Stalin też za wysoki nie był. To taki niezdrowy objaw zmian, jakie czekają nas kraj. Nie za„PiS”ujcie się do tej partii! Ani do żadnej innej! Pozostańcie uczciwi do końca – może biedni, ale z głową zawsze do góry! :)

Trybunał Konstytucyjny czyli (TK). Burza w szklance wody! Głośno o tym, ale dla nas to gra nie warta świeczki, walka o pietruszkę! PO miało TK ustawiony pod siebie, to teraz PiS chce go ustawić pod siebie. Wymieniają sędziów na „swoich”! PO czy PiS – kto ma rację? To nie jest wojna o rację, tylko o wpływy. Bo kto wybiera sędziów do TK? Posłowie!!! Zawsze gdy władza w wyborach się zmienia, to sędziowie do TK też się zmieniają! Media lansują PO, bo to agentura niemiecka – 75% mediów jest w rękach niemieckich właścicieli np. TVN. PiS lansuje niezawisłość sędziowską: kto powołała sędziego, może go odwołać! PiS powołuje, to PiS w razie niesubordynacji sędziego może go odwołać! :) A to ma wszystko powiązania w nową „społeczną” inicjatywą – KOD-em!

Komitet Obrony Demokracji czyli (KOD) – coś się złego dzieje! PO straciło władzę. PiS chce im teraz zabrać wpływy, przywileje, itp. Nie im zabrać i sami nie kraść, tylko chcą im zabrać władzę i wpływy i móc samemu rządzić i kraść, bo każda partia w Polsce kradnie i robi przekręty i jest częścią jakiejś agentury! PO – niemiecka, PiS – amerykańska + żydowska, SLD i PSL – rosyjska. Niemcy mają 75% mediów w swych rękach, dodatkowo agentów w PO. PiS zorientowany na USA, Niemcy nie chcą, aby USA się mieszało, bo Angela Merkel chciała „Europeizacji Europy”. Dlatego Niemcy się w to angażują!!! A w tej sytuacji jest to niemożliwe! Na co dziś Polaków najłatwiej nabrać? Na demokrację! Jest demokracja jak my rządzimy – PO tak mówiło jak oni rządzili, PiS mówił, że nie, a dziś jest odwrotnie. Dziś PO krzyczy, że nie ma demokracji! UE ma coś a la „doktrynę Breżniewa” – głosiła pomoc państwom socjalistycznym w razie zagrożenia. Państwa socjalistyczne były suwerenne, ale socjalistyczne, to więcej tłumaczyć nie trzeba! Tak jak dziś Polska i ustawa 1066! A telewizje lansują Ryszarda Petru! Jak ludzie spontanicznie wychodzą protestować jak w czasach komuny, niedawno ACTA. A dziś pod wszystko podłącza się jakaś partia! Pod ACTA chciał się podłączyć Janusz Palikot, to częściowo mu się udało, ale to jeszcze ludzie widzieli. A KOD, już nie! Ci, którzy chodzą na manifestację KOD-u – nie podejrzewam ich o złe intencje, ale są zaślepieni propagandą! Ale niestety nie wiedząc o tym pełnią rolę „pożytecznych idiotów”! :( Nie zdając sobie z tego sprawy! Oni chcą rzeczywiście bronić demokracji nie dostrzegając, że nie o demokrację tu chodzi! PO, Nowoczesna, PSL stosuje taki trick, że im więcej głosów, tym słuszniejsza racja – widzicie, tyle ludzi idzie na manifestację KOD-u, więc mamy rację – to chcą pokazać w telewizji, taka jest główna intencja! Dziś partia nie walczy bezpośrednio z partią – wojna toczy się na polu świadomości ludzkiej – o ty już mówił Stalin – skąd on to wtedy wiedział??? :O A jak Niemcy martwią się o stan polskiej demokracji, to my wystosujmy zaniepokojenie o sytuację wewnętrzną Niemiec! :P A w KOD-zie pełno jest działaczy partyjnych, opłaconych agitatorów, to jak mogą wydać z siebie cos apolitycznego? „Solidarność” na początku też była spontanicznym ruchem Polaków, a potem wmieszali się w to politycy tacy jak: bracia Kaczyńscy czy Donald Tusk!

Media już nie są rzetelne. „PiS – partia prawicowa wygrała wybory”? Jaka „prawicowa”? Hitler jest uważany za prawicowca i to skrajnego. A założył NSDAP – narodowo – socjalistyczna… Socjalistyczna – ale Hitler to prawicowiec! :D W Polsce się uważa, że prawica jest każdy kto nie jest za SLD! A prawica to system gospodarczo – polityczny! W gospodarce jeśli partia chce podziału dochodu jest przymusowy, to partia jest socjalistyczna. Jeśli chce podziału poprzez wolnorynkową konkurencję to prawicowa, jeśli jest też konserwatywna (poglądy). Jarosław Kaczyński wspominał o II RP. A Sanacja upaństwowiła gospodarkę, a prawicowa partią chce szerokiej własności, ale prywatnej! :D „PiS to partia prawicowa – przesada”!!! I TVP – nastąpiły roszady, prawdopodobnie związane ze zmianą władzy…

No i podatki nałożone na sklepy wielkopowierzchniowe. Każde opodatkowanie czegokolwiek poza ludźmi jest hipokryzją! Wszystkie podatki musza na końcu zapłacić ludzie. Podatek od np. nieruchomości kto płaci? Mieszkaniec posesji. A sklepy wielkopowierzchniowe podniosą ceny swych produktów. A kto za te produkty zapłaci – kupujący! A to się mówi, że ludzie tego nie odczują. A co rządzący mają powiedzieć? „Durnie, to wy będziecie płacić”? Tego nie powiedzą, ale tak na pewno pomyślą! :P Rząd opodatkował sklepy – 1,5% swych dochodów. A sklepy wielkopowierzchniowe to są korporacje, np. Biedronka, Tesco, Real, Auchan, Ikea, Lidl. A z korporacjami jest ciężko wygrać, jeśli jest to w ogóle możliwe nie narażając się na poważne konsekwencje – a żaden polityk dla dobra obywatela karku nie nadstawi, pewność 100%. :D Opodatkowanie tych sklepów jest tożsame z opodatkowaniem benzyny. Rząd mówił, że ludzie tego ni odczują. Nawet ci, którzy bezpośrednio nie kupują też to odczują, bo dojeżdżają do pracy, np. autobusem, a autobus musi mieć paliwo. Kupujemy w piekarni chleb, ale ten chleb też trzeba tam dowieść. Opodatkowanie czegoś innego niż ludzi to jest tylko sztuczka księgowa – na końcu i tak płaci człowiek! :(

A na świecie gwałty i napaści na kobiety w Niemczech i innych krajach! Swoją drogą to dziwię się, że na Niemki napadają, bo jakie Niemki są z urody to każdy widzi. :) Ale w kwestii migrantów nic nie jest kwestią przypadku! Jak w polityce się coś dzieje, to zawsze po coś. Media coś nagłaśniają i przekazują zawsze w jakimś celu! 1000 imigrantów obmacywało w mieście Köln (Kolonia)! Złapano 6, tylko pilnowano, żeby nie zatrzymywano Syryjczyków. Jak ktoś wierzy, że imigranci tak sami z siebie… Niemcy wiedzą, co robią, a wywiad niemiecki czyli BND musiał o tym wiedzieć! A dlaczego? Co było w Pearl Harbour? USA wiedziało o tym, że Japończycy chcą zaatakować bazę na Hawajach. I celowo do tego dopuścili. Ale obywatele USA nie chcieli aby USA dołączyły do II Wojny Światowej. USA świadomie i z premedytacją dopuścili do ataku i nastoje w społeczeństwie USA zmieniły się o 180 stopni! Z antywojennych do zwolenników zagorzałych walk. Polityk z USA przed atakiem Japończyków powiedział: „Nie możemy strzelać pierwsi – musimy sprawić tak, by to oni oddali pierwszy strzał, żeby było widać kto jest agresorem.”! Wszystko jasne! A jak jest dziś w Niemczech, było w 2003 roku z Irakiem, w 2001 roku z Afganistanem – wiecie, rozumiecie! :) Ludzie się zmienili, ale stosowane metody się nie zmieniają!

W Niemczech jest to samo! Służby państw europejskich wykorzystują ich „naturalne” zachowania, żeby odwrócić entuzjazm polityki multi-kulti! Nie tylko w Kolonii, ale gwałty były także w Hamburgu i innych miastach. Policja niemiecka nie mówiła nic o gwałtach, w telewizji nic o tym nie było mowy – nagromadzenie przypadków wyklucza przypadkowość! W Niemczech protesty. We Francji, Danii, Szwecji, Finlandii też! Imigranci w złudzeniu potęgi zaczną od Europejczyków żądać coraz to większych zasiłków i ustępstw, aż Europa powie „basta” i wszystkich imigrantów oskarżanych o kradzieże, gwałty będą zamykać do więzień lub deportować i tak skończy się polityka multi-kulti. Skończą się zasiłki, traktowane przez fanatyków islamskich jako „Dżizja” – podatek od innowierców. W Brytanii, Francji i Skandynawii już się mówi o tym, że my musimy pracować a oni nie i jeszcze mają pieniądze z naszych podatków. W Szwecji imigranci dostali mieszkania, całkowicie przyzwoite zasiłki, a oni mówią, że mieszkania za mały metraż mają, za daleko od centrum i zasiłki za małe!!! Flagi państw skandynawskich ich dyskryminują, bo mają symbol krzyża! :D Takie coś nie może się dobrze skończyć. Kiedyś mogą im się zasiłki skończyć i powiedzą im: „nie ma zasiłków, do roboty a jak nie to deportacja – żyjecie i pracujecie jak wszyscy albo wyjeżdżacie”!

A jak była mowa o mieście Köln (Kolonia) to imigranci chcą wprowadzenia prawa koranicznego! Nikomu taka oczywista rzecz nie przyszła na myśl! Co mówi Koran o gwałcie? Jeśli kobieta wybaczy gwałcicielowi, to płaci on grzywnę lub pracuje społecznie. Jeśli nie wybaczy, to najniższa kara tj. 100 batów lub wykastrowanie lub obcięcie prawej ręki i lewej nogi lub lewej ręki i prawej nogi lub kara więzienia (w arabskich więzieniach żyje się góra kilka lat) lub też kara śmierci! Jeśli imigranci chcą takiego karania swych występków to dlaczego nie idziemy im na rękę??? Bądźmy przynajmniej tutaj otwarci na różność i tolerancyjni… :)

Szwecja i kraje skandynawskie mają przyznam dużo tolerancji – aż za dużo. Francja, Niemcy i Wielka Brytania nie ma już tu pola manewru. To kraje – metropolie. Posiadające kiedyś kolonie w Azji i Afryce. Są w szachu! Zawsze tym szantażuje się (i słusznie) kraje Europy Zachodniej! Jaka na to recepta? Zrobić to co Niemcy po II Wojnie Światowej z Izraelem! Niemcy przekazały Izraelowi: 100 miliardów marek niemieckich + dostawy: okrętów, czołgów, rakiet + przeprowadzili restytucję mienia żydowskiego w Niemczech + przekazali swoje technologie + umożliwili studentom z Izraela możliwość studiowania na niemieckich uniwersytetach – w latach 90-tych XX wieku powiedzieli „koniec”. Putin pokazał im środkowy palec! No to teraz Izrael chce doić Polskę na 60 mld dolarów!

Jakby Europa z Afryką, Azją, Amerykami (Środkową i Południową), Oceanią zrobiła to samo – tak jak Niemcy z Izraelem – to nie ma żadnych forów dla przybyszów. Żadnych zasiłków, przywilejów – jesteś traktowany na równi z nami! Już nie trzeba by było lansować żadnego multi-kulti jako „zadośćuczynienia” za kolonializm. Tylko Europa dalej eksploatuje Afrykę! Chociaż w niektórych państwach to już podobno było! W Nigerii… Po wyjściu Brytyjczyków (była kolonia Brytanii), Nigeria dostała od dnia niepodległości czyli od 1 października 1960 roku 400 mld dolarów!!! Wszystkie zdefraudowane. A ostatni dyktator zdefraudował 2 mld dolarów, znaleziono go martwego, zmarł na zawał serca po zabawie z dwoma prostytutkami! Ale to się pieniędzy nie daje, bo widome, że zostaną zdefraudowane, tylko tę kasę się tam inwestuje i daje im zarobić na np. zadaniach zleconych. ;) 400 mld dolarów Nigeria dostała. Ale ciekawe ile ropy  i o jakiej wartości wydobyły Zachodni koncerny? Pewnie 10 razy więcej… Jeśli dali te 400 mld to nie na rozwój, tylko na łapówki dla rządzących! Ale tego taktownie nikt nie powie…

Ale wróćmy do teraźniejszość! A za imigrantów kto płaci? Miliardowe zyski francuskich korporacji (m. in.: kopalnia uranu w Nigrze). Nie korporacje, a francuscy podatnicy. Nikomu na tym nie zależy, dlatego jest jak jest! Kto inny doi, a kto inny płaci! Władze nic z tym nie zrobią – im się dobrze żyje! Niemcy, Austria, Francja, Szwecja – przyjmują imigrantów i będą przyjmować, bo przyjmują, ale nie na swój koszt! To będą ich przyjmować! Na koszt podatnika. Politycy nie płacą, to im to jedno! Wiarygodność do przyjmowania imigrantów: przyjąć do siebie w gościnę lub tez utworzyć konto i kto chce wspomóc imigrantów, to niech przeleje pieniądze na to konto – entuzjazm do przyjmowania by minął. Jedyna odpowiedzialność jaka może tu być, to nie słowna, ale finansowa. Jak mowa o pieniądzach i to jego właściciela, to punkt widzenia się zmienia! :) Każdy kto chce przyjęcia imigrantów, powinien zostać zapytany czy jeśli ich przyjmą, to miesięcznie będzie przekazywał przy zarobku 1 200 złotych np. 100 złotych miesięcznie? Jeśli tak, to przyjmujemy, a jeśli nie, to tych deklaracji o przyjmowaniu nie traktujmy poważnie – przyjmować tak, ale na entuzjastów koszt! :P

W ogóle zasiłki to zły pomysł! Większość! Komuś trzeba zabrać, żeby innemu dać! Socjalizm preferuje zasiłki! Jakby ich nie było, to byłoby lepiej! Oczywiście nie w naszym systemie, bo można by obniżyć podatki, ale kto tego chce, władza? Mam 1000 złotych, podatek całościowy to 200 złotych – kapitalizm. Socjalizm – 1000 złotych, podatek to 500 złotych. 200 na to, co musi być. 100 złotych na pomoc najbiedniejszym, a za 200 złotych władza może „wypić i zakąsić”! :P Na tym to polega, dlatego już nawet w USA nasilają się dążenia władzy do socjalizmu! Ale nie to jest najgorsze! Np. Szwecja! Chcę iść do lekarza (jest opisany wyżej socjalizm w Szwecji), idę do niego za trzy dni! Szwedzi nie narzekają! A w Polsce? Trzeba czekać kilka do kilkunastu miesięcy. Dlatego socjalizm w Polsce i w Szwecji jest nie do porównania! ;) I nie jest złem, że jest socjalizm, tylko jak on funkcjonuje. Ciekawostka: władze Szwecji zabierają obywatelowi około 80% dochodów! A za te 20% Szwed żyje lepiej, niż Polak w Polsce żyłby, gdyby nawet w Polsce nie było żadnych podatków!!! :)

A tak na marginesie znalazłem ciekawe wypowiedzi słoweńskiego profesora, socjologa, filozofa a jest nim Slavoj Žižek. Co by o nim nie mówić, to coś racji w tym, co pisze jest… :(

Proszę sobie przypomnieć choćby historię Polski po 1989 roku: kiedy komunizm upadł, cyniczni ekskomuniści nadawali się zazwyczaj lepiej do sprawowania władzy niż dawni dysydenci. Dlaczego tak było? To nie był żaden spisek, który przywołują wasi bliźniacy. Stało się tak dlatego, że o ile bohaterowie antykomunistycznych rewolt nadal śnili na jawie, dawni komuniści nie mieli najmniejszych kłopotów z zaakceptowaniem bezlitosnych reguł kapitalizmu. Oni okrucieństwo mieli we krwi. To był wielki paradoks postkomunistycznego świata: antykomunistyczni bohaterowie stanęli po stronie utopijnego snu o prawdziwej demokracji, a dawni komuniści wybrali okrutną rzeczywistość skuteczności rynku, włącznie z korupcją i wszelkimi brudnymi sztuczkami.

Komunizmu nie da się obronić w żaden sposób. To była totalna porażka. Z kolei spóźnieni antykomuniści, których pełno w Polsce, na Węgrzech czy w Słowenii, na pytanie, dlaczego nasze życie bywa nadal tak podłe, skoro kapitalizm jest lepszy od socjalizmu, odpowiadają: „Ponieważ to jeszcze nie jest prawdziwy kapitalizm. Nadal rządzi nami wąska grupa komunistów. Dlatego potrzebujemy nowej czystki, musimy powtórzyć antykomunistyczną rewolucję”. To niezwykle zabawne, że dzisiejsi antykomuniści używają najbardziej zużytej goszystowskiej kliszy, zgodnie z którą demokracja w kapitalizmie to jedynie maska, skrywająca bezwzględną władzę wąskiej sekty bogaczy. Innymi słowy, ci spóźnieni neofici antykomunizmu nie dostrzegają, że to, co demaskują jako wypaczony pseudokapitalizm, jest w rzeczywistości kapitalizmem tout court.

Wojna na Ukrainie i w Syrii oraz imigranci – to wbrew pozorom się wszytko łączy! Moje niedoinformowane koleżanki z roku myślą, że gdyby Polska została zaatakowana przez Rosję, to NATO by pomogło! :D Ale jak już o tym… Tłumaczyłem im, że w 1937 roku Hitler napadł na Czechosłowację i Francja wypowiedziała mu wojnę. Hitler mówił otwartym teksem: „Nie zaatakują mnie, choć wypowiedzieli mi wojnę. Czechosłowacja nie znaczy dla Francji dużo, nie w każdym razie tyle, żeby zaryzykowali wojnę z jej powodu”. I też tak było! :( Jakby Rosja zajęła Polskę, to UE i NATO nie odzyskałyby Polski inaczej niż przy użyciu broni atomowej! Rosja też przeprowadzałaby ataki atomowe na USA i Europę. Taki wariant zakłada zagładę całej ludzkości w przeciągu godziny! Rosja nie zajmie Polski (teoretycznie może to zrobić), ale praktycznie, to nie byłyby jak dziś zabawy w sankcje tylko sankcje handlowe i to prawdziwe, bez dogadywania się „pod stołem” przez kogokolwiek, Niemcy zerwałyby sojusz z Rosją natychmiastowo – nawiązanie do linii Bismarcka – Niemcy w sojuszu z Rosją mają rządzić Europą i światem! Jak Rosję będzie się chciało przyprzeć do ściany, to Rosja się odwinie! A mocarstwa atomowego nikt do muru nie przypchnie, bo to się skończy tzw. „nuklearną zimą”! A były sankcje UE na Rosję, to Rosja pokazała, że ma innego przyjaciela – Chiny. Narobili sobie wrogów! Rosja najchętniej utopiłaby USA w Wołdze a Chińczycy zamienili na Chinatown. :D

Wojna w Syrii i na Ukrainie to wojny o wpływy USA, UE i Rosji oraz nawet Chin! To jest strasznie pogmatwane! Ale wszystko się łączy! 15 marca 2011 roku wybuchła wojna w Syrii. O co chodzi? Syria ma sojusz wojskowy z Iranem. Ma na swym terytorium irańskie rakiety krótkiego i średniego zasięgu. Syria zneutralizowana, Irak i region pod kontrolą USA, a Izrael już nie raz prosił USA o zgodę na zbombardowanie irańskich obiektów nuklearnych. I wszystkie kraje uznawane za wrogów Izraela pogrążyły się w rewolucjach lub wojnach domowych – przypadek? Izrael neutralizując Syrię ma czyste przedpole do bombardowania Iranu! Syria ma sojusz w Iranem, a elektrownie w Iranie buduje Rosja. Putin wspiera Syrię, oraz figluje z Izraelem. Obama chciał obalić Baszara Al-Asada, ale Putin zabronił. USA upokorzone postanowiły działać, ale przy granicy Rosji i oderwać Ukrainę od rosyjskiej strefy wpływów. Krym zajęty przez Rosję, bo mniejszość rosyjska – pretekst – Krym to miejsce strategiczne na Ukrainę i Morze Czarne, tracąc Krym Rosja ma zablokowaną Rosyjską Foltę Czarnomorską stacjonującą na Krymie, zablokowane stacje nasłuchowe i radiolokacyjne. Mniejszość rosyjska to był pretekst i nie o nią chodziło! I w kwietniu 2014 wojna o Donbas. Mniejszość rosyjska to też pretekst. Donbas miałby pełnić rolę strefy buforowej, żeby bezpośrednio nie graniczyć z NATO-wską i unijną Ukrainą. Na tej samej zasadzie Chiny utworzyły Koreę Północną (KRL-D)! Interwencja Rosji w Syrii. Rosja broni nie tyle Syrii, co swych interesów! Libijski dyktator Muammar Kadafi też miał sojusz z Rosją. Zabili go a na Kremlu cisza! Widać, że Rosji coś za to obiecano, bo Rosja miała tam reaktywować bazy wojskowe, a tu Kaddafiego zbito i Rosja nic? Jeśli dla Putina Syria nic by nie znaczyła, do reżimu Assada by nie bronił. USA zbroją tam „opozycję” – mówiąc krótko swoich przydupasów. To będą w razie zwycięstwa ich marionetki za pomocą których USA będą ustawiać Syrię oraz państwa regionu! Mocarstwa prowadzą wojny między sobą, ale nie na swych terytoriach! Korea, Wietnam, Afganistan, Irak, Ukraina, Syria. Zestrzelenie rosyjskiego bombowca Su-24 w Syrii. Na kilka sekund naruszył turecką przestrzeń powietrzną. Od tego wydarzenia Rosja zawsze wysyła eskortę dla bombowców. USA mogły zlecić Turcji zestrzelenie bombowca, bo Stanom nie wypada – nie dałoby się tego uzasadnić. Turcja jeśli zrobiła to samodzielnie to byłaby to prowokacja! Turcja – państwo muzułmańskie, należące do NATO!!! Prowokacja do eskalacji konfliktu! A w USA ktoś ma dobry słuch! Po co powstała UE? Polityk UE mówił, że po to, by wypowiedzieć USA wojnę ekonomiczną. Imigranci z Syrii w Turcji siedzieli od 2011 roku i nagle jakby dostali rozkaz do wymarszu na Europę! UE chciała wojnę ekonomiczną, to USA zafundują nam wojnę , ale domową! A Turcja znając życie pomagała zalewać Europę imigrantami – USA znając życie Turcji finansowo już to wynagrodziły, albo to zrobią! A demokracja wg USA tak, ale ze słusznymi wynikami. Wybory w Egipcie po rewolucji. USA i UE chciało wyborów i były. Wygrali islamscy radykałowie nieprzychylni USA & UE. To się okazało, że rządzić nie mogą i od władzy ich odsunięto. Rządzi dziś Egiptem partia prozachodnia – przypadek? Tak wygląda polityka… :( Polecę Wam tu wykład byłego agenta KGB, Jurija Biezmienowa „Jak napaść na państwo” – to się dziś tyczy Afganistanu, Iraku, Syrii i Ukrainy!

https://www.youtube.com/watch?v=lWIpFvGrNak

P.S.: Długo nie pisałem, bo sesja egzaminacyjna w trakcie. Jeszcze mam dwa egzaminy przed sobą, ale za to jakie! Ale jak widzicie chwilę czasu znalazłem! ;) Poprzedni artykuł kontrowersyjny! Mój „redaktor naczelny” grzmiał na mnie za te antychrześcijańskie dokazywania „ekskomuniką” zagroził i z kościoła i z redakcji. Oburzyłaby się też koleżanka (Sandra – catholics ultras, buddyzmu nie lubi, bo to niby okultyzm i satanizm)! Mówiłem Wam, że nie macie się dziwić, jak kiedyś nie będę pisał, bo mnie mogą zawiesić na dożywocie. Wolność słowa wolnością słowa, ale „odtąd-dotąd” – wszyscy wiedzą gdzie wolno a gdzie nie – czego się trzymać! :) „Naczelnikowi” obrazek Jezusa się nie spodobał, a mi wręcz odwrotnie! :P Artykuł nie miał na celu obrażanie nikogo, tylko ukazanie tych „ciemnych kart” które kościół i jego ultrasi oraz PiS-owcy najchętniej ukryliby na dnie szafy. Każdy człowiek takowe ma, każda organizacja, religia, idea, ideologia, partia polityczna… A jak była mowa o religii, no to trzeba o papieżu! Jakby tak powiedział Jan Paweł II jak w linku, to naprawdę byłby OK!!! :) Oczywiście to jest przemówienie Jana Pawła II a głos jest zupełnie kogoś innego, pewnie słyszeliście… A na uniwersytecie PiS już nas pośrednio ruc*a, mimo że na nich nie głosowałem! :(

https://www.youtube.com/watch?v=ziCCmrFVl_Y

Poniżej link do filmiku trochę chamskiego (ale nie w stylu francuskiego satyrycznego pisma „Charlie Hebdo”), ale śmiesznego (nie dla ultrasów chrześcijaństwa, PiS-owców i mojego naczelnika :P ):

https://www.youtube.com/watch?v=b83I55GDEyo

A w poprzednim artykule to wiem, że ktoś chcący nie zrozumieć przekazu, to od razu będzie się doszukiwał treści ujętych w Kodeksie Karnym w artykułach: 212 § 1,2 oraz 213 § 1,2! :P Dla krytyków artykułu jestem: ateistą, lewakiem, Żydem – choć żadnym z nich nie jestem, ale dla Was niech będzie! ;) Dla ultrasów chrześcijaństwa polecam Stary Testament, Księgę Gróźb i Przeciw Religijnej Obłudzie. ;) Nie ważne w co wierzycie, ważne jacy jesteście i co robicie.

A jak już była o Żydach mowa, to ich się namnożyło strasznie! Prezydent Ukrainy Piotr Poroszenko – Piotr Waltzmann, premier Arsenij Jaceniuk też ma jakieś korzenie. Aleksander Turczynow to nie Żyd lecz baptystyczny kaznodzeja. Nie wiem czy to żart czy nie , ale nawet Janusz Korwin-Mikke też się doczekał – Ozjasz Goldberg. :D Żydów jest z kilkanaście milinów, a ludzi z korzeniami żydowskimi jest z kilkadziesiąt milionów, więc każdemu coś tam można udowodnić! Zwłaszcza dużo ich w niezawodnej „Gazecie Wyborczej”! ;)

Na dodatek Jarosław Kaczyński otrzymał jakąś nagrodę czy wyróżnienie od „Gazety Polskiej”. Widać od razu, że już go obcmokują! TV Republika tez go obcmokuje – widać, kto jest ich patronem nie tylko medialnym lecz przy okazji też finansowym! Nagród i wyróżnieni nie daje się za darmo! Np. Olga Tokarczuk dostała nagrodę Nike. Znając życie to za darmo jej nie dostała. Nagroda za „Księgi Jakubowe” – jednym z bohaterów jest Żyd Jakub Lejbowicz. Kto od razu zaczął to promować? No nie kto inny jak „Gazeta Wyborcza”… Kiedyś było cos pomiędzy Izraelem a Palestyną, izraelski polityk mówił, że Jerozolima zawsze będzie własnością Izraela, a „Gazeta Wyborcza” napisała „Jerozolima nasza”… Zdemaskowali się w sposób jakiego Zygmunt Freud by się nie powstydził! :D

Dzisiejszy artykuł piszę, pod wpływem rozmów z mymi koleżankami i jednym kolegą z roku – chodzi etatowo, na niektóre wykłady! Przed egzaminem i dla żartów powiedziałem mu, żeby dawał ściągać, a on że ściągać nie daję, bo to nieetyczne, wszyscy mnie za to krytykują, ale trudno! No kur*a pajac!!! :D Studiuje jeszcze nauki o rodzinie, wydział teologiczny, a z tego wydziału kilka osób znam – woła to o pomstę do nieba!!! M. in. kolegę Marka z mego roku! Studiowała tam jedna z mych „ulubienic” czyli „pekińczyk” a u niej wygląd i charakter ze specyfiką tychże jakże wdzięcznych piesków pokrywa – zainteresowani wiedzą o kogo chodzi – o Małgorzatę K.! Cwana i przebiegła – suka słowem jednym! :) O koleżankach z roku to już nawet pisał nie będę, choć po egzaminie porozmawialiśmy trochę i musze przyznać pozytywnie mnie zaskoczyły! :) Co prawda nie wszystkie i trochę, ale lepszy rydz niż nic! :) Koleżanka opowiadała o kolegach wyborcach… :( Ona zagłosowała wcale nie źle na Kukiz’15. Jej kolega na PO, argumentując, że nie lubi PiS-u dlatego zagłosował na PO. Na program polityczny nie rzuci okiem – nie lub PiS-u – to jego modus operandi na wyborach… Tragedia. :( Koleżanka widać, że nie wie na jakim świecie żyje! Nie ona jedna… Nie będę pisał szczegółów…

Tego było znacznie więcej, ale kolega Marek to mnie załamał… Oczywiście przedstawiciel Mniejszości Niemieckiej (volksdeutsche – SJP definiuje v. w okresie okupacji hitlerowskiej: osoba znajdująca się na liście ludzi pochodzenia niemieckiego (często rzekomego), na której obecność gwarantowała wiele przywilejów w stosunku do pozostałej ludności polskiej, kiedyś jak się volkslisty nie podpisało to można było trafić do Oświęcimia, ale dziś do MN się przyznawać?) o polskim nazwisku! Do takiej skrytki jak w banku się przypiął, a Angela w co jak w co, ale w MN inwestuje i pieniędzy nie szczędzi. Chce pokazać: „parzcie jacy my jesteśmy fajni”, prawda… To już kiedyś było.

Marek w ogóle nie reformowalny! Mianem „völkerabfälle” określić go nie można! Ale też do końca z nim nie tak! Mówiłem, że działacz MN. Porównał mnie do protestantów, a nawet kalwinistów – mieli poglądy, że natura ludzka jest tak zła, że nic nie może jej naprawić. Ludzie to kryształy nie są… A on twierdzi, że większość jest uczciwa! :D Na pewno… Działacz samorządowy, no to tam na boku też można jakieś „lody” ponakręcać. Mówił, że nie brałby łapówek. No to jest przetarg, no to wecie, ja mam firmę to wam za korzystną decyzję „działkę” dam… Też potępia! Jakby się dla Polski cos dobrego zrobiło, to nikt by nie miał za złe politykom, że tam nakradli – nawet po milion na głowę! Janusz Szpotański znowu przychodzi  z pomocą: „Czyżby aż tak był wielkoduszny – my to między bajki włóżmy”. :) Dlatego nigdzie się nie dostanie, chyba, że do braci Aldi, bo oni takich potrzebują! Mówił, że pracuje, ale chyba nie z „normalną” ekipą, bo „normalna” ekipa by go na taczce za bramę wywiozła! :D „Świat według Kiepskich” – może nie za mądry sitkom, ale fajny. O mym koledze to odcinek pt. „Zły Boczek” pasuje jak ulał! No i taki o ludziach pt. „Menda”. Linki poniżej…

http://www.ipla.tv/Swiat-wedlug-kiepskich-odcinek-203/vod-24005

http://www.ipla.tv/Swiat-wedlug-kiepskich-odcinek-230/vod-23978