„Easier” od dziś na YouTube!!!

easierWitajcie! Od trzech miesięcy jak zauważyliście była cisza na blogu. Miały być cytaty, ale ich nie będzie, bo ich liczba stale się zwiększa a aktualizować je co chwilę… Można, ale to pieśń przyszłości. W tym czasie nasza redakcja myślała nad zmianą koncepcji bloga. Rada w radę uradziliśmy, że już czas… Przenosić się na YouTube!!!

Continue reading

Stanisław Michalkiewicz – maestro słowa…

Maestro słowa, mistrz pióra, rewelacyjny orator, człowieka z bogatą, nie negatywną przeszłością. Błyskotliwy i zaskakujący, sypiący ciekawymi anegdotami i cytatami wartymi odnotowania (co namiętnie czynię). Prawnik, nauczyciel akademicki, eseista, publicysta, polityk i autor książek o tematyce społeczno-politycznej. Działacz opozycji w PRL. Współzałożyciel Unii Polityki Realnej – Stanisław Michalkiewicz.

Continue reading

Paweł Grzywocz – ekspert ds. postępowania z kobietami.

maxresdefaultPodrywanie dziewczyn… Z tym współcześni mężczyźni mają coraz większy problem. Ale to nie jest najgorsze, bo to z drugiej strony normalne. Strach przed odrzuceniem, ośmieszeniem, itd. Ja sam próbowałem to ogarnąć, ale przyszedł pewnego dnia czas, aby poradzić się starszych i mądrzejszych, ale nie „Starszych i Mądrzejszych” czyli Żydów! :D Choć i oni spiżowe sentencje posiadają i to nawet całkiem, całkiem… Ale dziś nie o Żydach, o „Ludzie Pustyni”, „Starszych i Mądrzejszych”, itd. Dziś o ekspercie ds. kobiet jakim z pewnością jest Paweł Grzywocz…

Continue reading